Birlik Sigorta İş Başvurusu

Her zaman en kaliteli, en iyi hizmet veren ve ilk tercih edilen bir sigorta şirketi olabilmek için vizyonumuzu ve misyonumuzu en iyi şekilde oluşturmaya ve yürütmeye özen göstermekteyiz. 1958 yılında kurulmuş olan ve bu süre zarfında her zaman kendi üzerine katarak büyüyen Birlik Sigorta sayesinde pek çok insan kendilerini çok daha güvende hissediyor. Bizim için önemli lan kar etmek değil müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. Bu nedenle de her zaman ekonomik ve her zaman bol seçenekli teklifler ile karşınıza çıkıyoruz. Sizler için piyasayı çok yakından takip ediyor, acenteler ile bir arada çalışıyor ve pazarın sizler için sunmuş olduğu teklifleri en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Amaç her zaman maliyeti düşürmek ve elde edilenleri artırmak olmalıdır. Bizler Birlik Sigorta adı altında sizler için bunları sunmaya çalışıyoruz.

Elbette ki bizler de her zaman geleneksel sigortacılık anlayışını benimsemekteyiz ama her zaman bu görüşte takılıp kalmaya karşıyız. Yeniliklere her zaman açığız ve modern çağın gerektirdiği her yöntemi uygulamak için de hazırız. Bizler bireysel müşterilerimize de KOBİ’lerimize de özel ayrıcalıklar sunuyor, onların memnuniyetini sağlamak için her zaman yeni teklifler oluşturuyoruz. Sadece müşterilerimize değil çalışanlarımıza da ayrıcalıklı davranıyor, eğitime ve öğrenmeye her zaman önem veriyoruz. Çalışma ortamına uyum sağlayabilmeleri ve daha verimli olabilmesi için huzur ortamı yaratmaya özen gösteriyoruz.

Birlik Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:23 Şişli/İstanbul

Birlik Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birlik Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Birlik Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ