Birikim Dershanesi İş Başvurusu

Hayatın en önemli konusunun eğitim olduğunu biliyor her zaman da buna göre çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman çocuklar ve bu çocukların hayata katkı sağlamasını sağlamaktır. Her çocuk öğrenmeye açıktır ve bizler de bu çocuklara en doğru ve en verimli bilgileri aşılamak ile bu eğitim yoluna çıktık. Birikim Dershanesi olarak her zaman çocukların YGS- LYS gibi sınavlarda başarı sağlamasını amaçlıyor, çocukların hayallerine bir adım daha yaklaşmasına yardımcı oluyoruz. Önceliğimiz her zaman çocuklarınızın bir yarış atı gibi sınava hazırlanması değil, onları hayallerine yaklaştırırken aynı zamanda da sosyal bir birey olmalarından geri kalmamalarını sağlamaktır.

Bu nedenle de eğitim anlayışımız her zaman yenilikler ile doludur. Çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerini sağlıyoruz. Aynı zamanda da sosyal ve sorumluluk sahibi olmalarını sağlamak amacı ile her zaman bir adım ötede yer alıyoruz. Eğitim sektörünün çok gelişmiş olduğunu biliyor bu sektörün içerisinde kar amacı gütmeden sadece çocukların gelecekte başarılı bir birey olmalarını sağlıyoruz. Birikim Dershanesi olarak zamanın değerinin farkındayız ve zamanın da çok hızlı bir şekilde aktığını biliyoruz. Bu nedenle de her zaman planlı çalışıyor, iyi bir sistem oturtuyor, çocukların öğrendiklerini test ediyor ve öğrenemedikleri üzerine yüklenerek daha başarılı olmalarını sağlıyoruz. Çocuklar öncelikle geleceklerini iyi planlamayı öğrenmeli sonra da hayallerinin peşinden koşmalıdır. Bizler bunu sağlamak için uğraşıyoruz.

Birikim Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; Halitağa Cad. Kıvanç Sok. No: 7, Kadıköy, İstanbul

Birikim Dershanesi Kariyer Olanakları
Dershane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birikim Dershanesinde kariyer yapabilirsiniz. Birikim Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ