Anasayfa / Hizmet Sektörü Ekim 18, 2015

Binted İş Başvurusu

Binted yani Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat ve Ticaret (Ltd. Şti) Bursa il sınırı içinde belediyeler, belediyelere bağlı kuruşlar, işletmeler, kooperatifler, birlikler vb. bölgelerde her türden mühendislik hizmetleri, kültürel, teknik ve mali konularda tecrübeli ve uzman kadrosuyla hizmet veren bir kuruluştur. Çalışanlarını zamanın şartlarına göre geliştiren ve müşteri istek ve beklentilerine çözüm sunan Binted, müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktadır. Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Binted, yöneticileri ve çalışan personelleri ile hızlı hizmet sunmayı amaçlıyor. Sektöründe iş sağlığı ve güvenliği açısından örnek bir kuruluş olan Binted, çalışanlarının işyerlerinde dikkatli ve tedbirli olması için çeşitli eğitimler veriyor. Binted Bursa’nın en büyük 250 firması arasında yer alıyor. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi işletmeciliğini yapan Binted, Bursa’yı kongre şehri haline getirmek için büyük katkı sağlıyor.

Binted Amaçları; İşinde uzman ve alanında örnek, Kariyer imkanı sağlayan, yüksek özellikli insanlarla çalışan ve çalışanlarının memnuniyeti yüksek, Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi işletmeciliği ile Bursa’nın kongre şehri olması için katkıda bulunan, İşinde uzman ve güvenilir tedarikçilerle çalışan bir kuruluş olmaktır.Kalite Standartlarına Göre
İstek ve beklentilere göre hızlı ve kaliteli çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
Çalışanlarını zamanın ihtiyaçlarına göre geliştirmek, yetiştirmek,
Çalışanlarının memnuniyetini gün geçtikçe arttırmak,
Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ni uluslararası platformlarda tanınır hale getirmek,
Tedarikçilerinin kendi kalite sistemlerini geliştirmelerine teşvik etmek,
Kalite yönetim sistemlerinin gerekliliklerine uyma da süreklilik sağlamak ve etkinliğini iyileştirmektir.

Binted İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Kongre Kültür Merkezi Başkanlık Binası K:1 Osmangazi/BURSA

Binted Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Binted firmasında kariyer yapabilirsiniz. Binted insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Binted İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. RAMAZAN ÇAY Şubat 6, 2016

  Benim adım ramazan, soyadım çay. 4,5 yasında oğlum var ve işe ihtiyacım var. Bana yardım ederseniz sevinirim. Bana iş konusunda yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 2. Adnan Dönmez Mart 4, 2016

  Ben Ueda’tan işten çıkarıldım, mağdur durumdayım. 26 yaşındayım ve daha önce Karabük Belediyesinde 2 sene çalıştım. İş arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

 3. UĞUR BARDAKCI Mart 14, 2016

  SIHHI TESİSAT VE KALORİFER USTASIYIM. GEMLİKTE İKAMET ETMEKTEYİM, İŞ ARIYORUM.

 4. nurettin köse Nisan 18, 2016

  İznik’te oturmaktayım. E sınıfı ehliyetim var. Buski bünyesinde çalışmak istiyorum, iş alanı fark etmez.

 5. Ramazan Başak Nisan 20, 2016

  34 Yaşında 2 çocuk babasıyım. İşten çıkarıldım. Mağdur durumdayım, babam Kıbrıs Gazisidir. İş arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum Yap