Bintaş Market İş Başvurusu

Şevki Zirekoğlu tarafından 1989 yılında gıda toptancılığı ile başlayan Bintaş Market (Ltd. Şti.), sektöre ilk adımını Kurtköy – Pendik şubesini açarak attı. Bir aile şirketi olan Bintaş Market, Zirekoğlu ailesinin 4 çocuğunun üst düzey yönetimlere geçmesiyle marketçilik sisteminde fark yaratmışlardır. Bintaş Market, kurumsallaşırken insani değerlere her zaman önem vermiştir. Bir satış şirketi olan Bintaş Market, ticaret ahlakında ilk prensibini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Bu nedenle de yüksek hizmet kalitesi ve hijyenik şartlarda çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamışlardır. Her zaman tercih edilen bir market olmayı amaçlayıp bunu başarabilen nadir marketler arasındadır. İlk açtıkları şubeden itibaren bu özelliklerini koruyan Bintaş Market, müşteri memnuniyeti prensibini açtığı her şubede hissettirmiştir. Hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmeyi hedefleyen Bintaş Market etkili bir mağazacılık anlayışına sahiptir.

Bir aile şirketi olarak kurumsallaşan Bintaş Market, Türkiye perakende gıda sektöründe her geçen gün büyümeyi hedeflemiştir. Müşteri memnuniyeti prensibini her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesiyle birleştirerek müşterilerinin güvenini kazanan Bintaş Market, sunduğu ürünlerin tazeliği ve muhteşem avantajlarıyla müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Kendisine özgü hizmet anlayışıyla Türkiye perakende gıda pazarında en iyi şirketler arasına girmeyi amaçlayan Bintaş Market, sektörde güvenilir ve dürüst satış ilkeleriyle hareket ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip kendi yüksek hizmet ve hijyen standartlarına uygun olarak sunuyor. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Bintaş Market, müşterilerin güvenerek alışveriş yaptığı her zaman tercih edilen bir market olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Bintaş Market İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir mahallesi, Osmanlı bulvarı, çağdaş center iş merkezi, No: 10 Uydukent / Kurtköy / İstanbul

Bintaş Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bintaş Markette kariyer yapabilirsiniz. Bintaş Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ