Bingo İş Başvurusu

Bingo iş imkanları, açık iş pozisyonları ve firma hakkında genel bilgiler yer almaktadır. Sizlere vereceğimiz link üzerinden online iş başvurusu yapabilir ve açık pozisyonları inceleyebilirsiniz. Bingo bünyesine genelde mekanik bakım ustası, uzman yardımcısı, junior brand manager, sistem geliştirme mühendisi, üretim operatörü, üretim mühendisi, işçi personel, beyaz ve mavi yaka personel alımı yapmaktadır. Bu açık pozisyonları Bingo insan kaynakları sayfasında yer alan kariyer bölümünden görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Haberimizin alt kısmında başvuru linkleri mevcuttur.

Bingo ve benzeri firmaların güncel iş ilanlarını takip etmek için alt kısımda yer alan Facebook sayfamızı beğenebilir ve iş ilanlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bingo Hakkında Genel Bilgiler
Pazara 1987 yılında giriş yapan Bingo, günümüzde halen faaliyetlerini ve varlığını sürdüren yerli sermayeli deterjan markasıdır. 1993-94 yılları arasında satışlarının artmasıyla giderek büyüyen Bingo ürün çeşitliliğini arttırarak müşterilerine farklı seçenekler sunmuştur. Bingo 2001 yılında İzmit’te inşa edilen fabrikasıyla 200 bin ton toz, 300 bin ton sıvı deterjan üretim kapasitesine ulaşmıştır. Bu fabrikanın kendine özel bir limanı bulunması nedeniyle ihracatında canlanma yaratan Bingo, iç piyasada da rekabet gücünü gittikçe arttırmıştır. Dünya üzerinde 44 ülkeye ihracat yapan Bingo, Bulgaristan, Ukrayna, Cezayir ülkelerinde de fabrikalar kurmuştur. 2015’ de Türkiye Pazarında 25. Yılını yaşayan Bingo, ambalaj, reklam gibi alanlarda birçok ödül almıştır. Sosyal medya hesapları ile gündemi takip ederek çeşitli reklamlar yaratan Bingo, gittikçe artan tanınırlığı ile sürekli tercih edilen deterjanlardan olmayı başarmıştır.Temizlik Endüstrisinde büyük bir firma olmayı başaran Bingo, birçok farklı ürünü ile müşterilerini memnun etmeyi başarmış, kendisini en iyi şekilde pazarda temsil etmiştir. ‘Zamane Anneleri ve Kızları’ gibi reklamları ile gündeme gelen Bingo firması müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yeni ürünler geliştirmeye devam etmiştir. Türkiye şartlarında rekabet gücünü gün geçtikçe arttıran Bingo kimya firması, temizlikte çeyrek yüzyılını tamamlamış başarılı bir firmadır. Kimya alanında uzmanlaşmış firma, kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle kendini geliştirmeyi hedefleyen, alanında yenilikler yapan ve reklamları ile kendini en iyi şekilde tanıtan firmalar arasındadır.

Bingo İletişim Bilgileri
Adres; Hayat Kimya Sanayi A.Ş. Mahir İz Cd. No:23 34662 Altunizade / Üsküdar – İstanbul

Bingo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bingo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bingo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. fatih mutlu diyor ki:

  İş alımınız var mı?

 2. ENİSE ÇİNEL diyor ki:

  KOCAELİ BİNGO FABRİKASINDA PAKETLEME VE KARTON BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 3. mustafa diyor ki:

  Forklift operatorüyüm g sınıfı sertifikam bulunmaktadır.
  Bingo Forklift operatorü alımı var mı?

 4. mustafa diyor ki:

  Kocaeli Gölcük’te ikamet etmekteyim.

 5. döndü bulut diyor ki:

  01.10.1962 KARABÜK Doğumluyum ve Ssk’lı olarak 20 yıllık iş tecrübem var. GÜNEŞLİ YENİBOSNA ŞİRİNEVLER civarında çaycılık, büro temizliği, yemek dağıtımı, paketleme gibi iş aramaktayım. İlginize teşekkürler.

BİR YORUM YAZ