Biltan Anaokulu İş Başvurusu

Mayıs 2001’den beri hizmet veren Biltan Anaokulu, İstanbul’da yaşayan aileler için iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Çatısı altında bulunan danışman psikolog, donanımlı eğitim kadrosu ve okul doktoru, yeni okula başlayan miniklere okulu sevdirmek için uzman bir şekilde çalışmaktadır. İlk amaçları, öğrencilerinin okul fobileri varsa bunları yenerek onların kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamaktır. ‘Ağaç yaş iken eğilir’ atasözünü temel alan Biltan Anaokulu, 2-6 yaş arası çocuklarına en temel eğitimleri uzman kadroları yardımıyla profesyonellikle verirler.

Eğitim alanları oldukça geniştir. Yalnızca temel eğitimle kalmadan çocukların sosyal hayatlarında da başarılı birer birey olmalarını sağlayacak eğitimler verip etkinlikler hazırlarlar. Atatürk’ün amaçladığı toplumu oluşturmak için çalışan uzman kadro, öğrencilerine öncelikle ana dillerini düzgün bir şekilde kullanmayı öğretirler. Bununla da yetinmeyip mutlaka ikinci bir dilin önemli olduğundan yola çıkarak, yeni bir dil eğitimi de verirler. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimi veren Biltan Anaokulu, öğrencilerle iletişimi kuvvetli olacak donanımlı ve eğitimli İngilizce öğretmenler ile çalışır. Ayrıca halk oyunları, bazı dans dersleri ve satranç dersleri de okul tarafından öğrencilere sosyal bir zemin oluşturmak amacı ile verilir. Bu dersler de branş öğretmenleri tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Kuruluş felsefesi Atatürk ilkelerine uygun bireyleri topluma kazandırmak olan Biltan Anaokulu, eğitim öğretim serüveninin ilk basamağında ailelere ve öğrencilere büyük bir yardım yapmaktadır.

Biltan Anaokulu İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Madalyon Sok. No:19-21 Gaziosmanpaşa – İstanbulBiltan Anaokulu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biltan Anaokulunda kariyer yapabilirsiniz. Biltan Anaokulu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ