Bilstore İş Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olan Bilsar, 1947 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yaklaşık 70 yıldır moda sektöründe yer alan Bilsar’ın Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da toplam 9 şubesi vardır. Marka olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu da aynı zamanda geniş bir fiyat yelpazesi anlamına gelir. Kendi markaları olan Bil’s ve Bil’s Remix markalarının dışında, Fred Perry, Lole Women, Muji, An Original Penguin, Bensimon ve Paperthinks markalarının da bir bakıma bayiliğini yapmaktadır. Bu markalar dünya çapında bir ikon haline gelen ve dünya moda listelerinin başında yer alan markalardır ve Bilsar bu markaların ürünlerini Türkiye’de yaşatmaktadır. Birçok dağıtım alanına sahip olan Bilsar, Türkiye’de yeni ve ilk olan bir fikir ortaya atıp Bilstore’u açarak işlerini genişletmiştir.

Bilstore, Türkiye’nin ilk life-style mağazası olma özelliğine sahip bir mağazadır ve bu konseptte daha önce Türkiye’de herhangi bir mağaza açılmamıştır. Bu şekilde Türkiye’deki alışveriş akımına yeni bir soluk getirerek müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bilstore mağazalarında dinamik ve ekip çalışmasına uygun çalışanlara yer veren Bilsar, müşterileriyle aralarındaki ilişkiyi her zaman daha iyiye taşımak için çalışmaktadır. Türkiye’de yer alan 9 Bilstore mağazası da birbirinden güzel ve ilginç tasarıma sahiptir ve herkes tarafından oldukça beğenilir. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri internet üzerinden de sipariş verebilir, kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bilstore avantajlı dünyasına sizi çağırıyor.

Bilstore İletişim Bilgileri
Adres; Hüsrev Gerede Cad. Maçka Residence A Kule Bilsar 34356 Beşiktaş İstanbul

Bilstore Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilstore firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilstore insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ