Bilpa İş Başvurusu

Bilpa, 2000 yılında bazı ticari ürünlerin ticaretinin yapılması için pazara giren şirketlerden bir tanesidir. 4 yıl ithalat işiyle ilgilendikten sonra, 2004 yılında iletişim sektörüne kontör alanında giriş yapmışlardır. Ayrıca kontör dışında teknoloji pazarına da hızlı bir giriş yaparak, teknolojideki yeniliklerin ve hizmetlerin reklamını yaparak yayılmalarını sağlamıştır. Genç ve donanımlı ekibiyle, son zamanlarda kullanılan pazarlama ve ticaret yöntemlerinin birçoğunun öncüsü olarak teknoloji ve iletişim sektöründe parmakla gösterilen şirketler arasında yer almaya başlamıştır. Bilpa, yaptığı bütün işlerde lider konumuna geçmeyi hedef olarak belirleyerek, oldukça başarılı ve ses getiren işler yapmıştır.

Oldukça fazla bayi sayısına sahip olan Bilpa, uzman ekip arkadaşlarına ve onların projelerine güvenmektedir. Çalışanlarının tamamı çözüm odaklı çalışmaları ve getirdikleri çözüm önerileriyle müşterileri arasında iyi bir iletişim kurarak onların güvenini sağlamayı başarmıştır. Beraber çalıştıkları şirketler de sahada en kuvvetli olan şirketlerdir. Bünyesinde yer alan ürün yalpazesi oldukça geniştir ve şu şekildedir: Turkcell, Vodafone, Avea, Türk Telekom Smart, IPC, Can, Alo Plus, Alo Tell, Best, Maximum, Bilpa her zaman hem çalışanlarının hem de müşterilerinin çıkarları için çalışan bir şirket olmuştur. Müşterilerine uygun bir yol ve plan belirleyerek buna göre hareket ederler. Bu düzenli ve planlı çalışma programlarından dolayı her zaman işlerini başarıya ulaştırırlar.

Bilpa İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Mah. Mega Center, C Blok No:282 Kat:3 (Vakıfbank Karşısı – Kuru Gıda Site Camii Üstü) Bayrampaşa – İstanbul

Bilpa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilpa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilpa insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ