Billur Su İş Başvurusu

Billur Su kendi geliştirmesiyle ünlenen ve mobil anlamda yararlanılmasını sağlayan bu sistem sayesinde çok fazla olan taleplere kolayca cevap vererek tüketicilerine suyu kolaylıkla ve en kısa sürede ulaştırmasının yanı sıra tüm su satıcıları arasında en çalışkan ve en kazançlı şekilde satış yaparak hizmet sunabilme olanaklarını da oluşturmayı başarmıştır. Bu sistem sayesinde bu su bayisi bir ofis açmak isteyerek kiradan, elektrikten ve tabi ki sudan vb. tüm giderlerden kurtulmak amacıyla karşılanmasının sağlanması da tamamen bunların sayesinde ve sundukları imkanlar ile yok edilmeye çalışılmaktadır. Açık olmayan araçlı bir dağıtım sistemine sahip olan Billur Su mobil bayileri sayesinde siparişlerinin dağıtımı ve alımı esnasında ihtiyaç gideren akıllı bilgisayarlar ve akıllı sistemle donatılmış telefonların yardımıyla anbean kolaylıkla ve birkaç tık ile takip edebilmektedirler.

Çağrı merkezi tarafından da üretilen satış siparişleri bayilere anında iletilmektedir. Müşteri Hizmetleri bölümünün gerçekleştirdiği Müşteri Memnuniyetinin kazanılması amacıyla düşünülmüş tüm sohbetlerin ve sipariş alımlarının kaydedilmesi ile tüketici bağımlılığı da son yıllarda arttırılmıştır ve bu sayede de satışlar fazlasıyla artmış bulunmaktadır. Bu açıdan bakılırsa su yaşamımız için en gerekli içecek ve kaynak olduğunu tekrar tekrar hatırlatan su bayimiz yaklaşık olarak 15 yıl öncesine kadar geçmişi uzanmaktadır. Bu memnuniyete sahip olan bu son teknolojik iletişim sistemi olanağı ile tüm halka ulaşılması hedeflenmektedir.

Billur Su İletişim Bilgileri
Adres; 288/1 Sokak No:4/A Bayraklı İZMİR

Billur Su Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Billur Su firmasında kariyer yapabilirsiniz. Billur Su insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ