Bilkim Boya İş Başvurusu

Bilkim Boya, alanında 15 seneden daha uzun süredir verdiği tüm hizmetleri sayesinde devasa ilerlemeleriyle tüm amaçlarına ulaşmayı önümüzdeki yıllarda bu başarılara adını yazdıracağından son derece emin bir şekilde bakmasına sebep olacak bir boya üreticisidir. En üst düzeyde ve fazlasıyla tecrübeye hakim olan Halis KARACİĞER aracılığıyla 2006 senesinde Ostim üzerinde kurulmuştur ve burulma kurulma ile evlerinize, ofislerinize, okullara, tüm kurum ve kuruluşlara, mekanlara renk geleceğinin garantisini verebiliriz. Kurulmasının hemen ardından ilerlemeye ve gelişmeye başlayan ve bu zamandan beri büyümeyi ve verimli olarak çalışmayı amaç edinmiş ve bu hedefleri ışığında 2007 senesinde de Sincan Bölgesinde yeni bir yere taşınmıştır. Artık bundan sonraki süreç içinde daima azimli ve hedefleri ışığındaki yoğun çabaları sayesinde daha da gelişmek için bu yeni şubeyi ve yeni yeri açmak amacıyla 2010 yılının kasım ayı 12’yi gösteriyorken gerçekleştirmek istemiştir.

Bilkim Boya, sunduğu kaliteyle, kazandığı tecrübeyle ve azmi sayesinde bu boyacılık alanında lider konumda alabilmek amacıyla ve ürettikleri renklerin fazlalığı sayesinde en çok sayılan ve sevilip tercih edilen marka olma yolunda tüm hızıyla hiç durmadan ilerlemeye devam etmektedir. Ürün kalitesi ile yetinmeyerek bunun yanında en çok da müşteri beğenisi hususunda dikkat etmeye özen gösteren ve buna göre davranan ve satıcılık, satış sonrası hizmetlerinde de her zaman en iyi olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Bilkim Boya İletişim Bilgileri
Adres; O.S.B. Dökümcüler Sitesi 196.Sokak No:173 06930 Sincan/ANKARA

Bilkim Boya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilkim Boya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilkim Boya insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ