Bilkent Holding İş Başvurusu

Bilkent Holding ilk inşaatını 1968 senesinde sadece inşaat alanında kendini gösterebilmek amacıyla İhsan Doğramacı imzası altında kurulmuştur ve ilk adı Dilek İnşaat olarak bilinmektedir. 1969 senesinde buna bağlı olan ve bu amaçla hareket eden diğer şirketlerinin de kurulması ve hemen ardından 1986 senesindeki kendi çalışma ortaklığına kattığı yeni şirketlerinden sonra Bilkent Holding adı içinde toplanarak büyümeye tüm hızıyla devam etti. Bilkent ve buna bağlı olan diğer şirketler, kurulduğu ilk günden beri ortakları ve diğer sahipleri ile beraber aynı çizgide, istikrarlı, devamlı ve uzun süreli kaynaklar üretebilmeyi temel amaç olarak kendilerince belirlemişlerdir.

Bu amaç doğrultusunda faaliyette bulundukları diğer tüm alanlardaki işlerin ve çalışma anlayışında kalitelerin, müşteri beğenisi ve ekstra gelir elde etmek bu şirketin ilk amaçları arasında yerini almayı başarmıştır. Bununla da kalmayarak bu kadar üstün başarıyı 50 seneden daha kısa bir zaman diliminde gerçekleştirerek çalışma hayatını en geniş biçimde ilerleten Bilkent Holding, tüm sektörlerde de her şekilde en üst kademede en kaliteli şekilde faaliyet göstermekle beraber sahip olduğu bu imkânlar ile gelişerek ilerlediği bu yoldaki son haliyle çağımızda havaalanı çalışma işine de adım atmış bulunmaktadır. Holding, tüm saydığımız bu alanlarda yurt genelinde almış olduğu tecrübeyi aynı garanti ve kalitesiyle sunduğu uygulamalar sayesinde yurt dışına da başarıyla taşımayı hedefine koymuştur.

Bilkent Holding İletişim Bilgileri
Adres; Beytepe Köyü Yolu, No: 5 06800 Bilkent, Ankara

Bilkent Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilkent Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Bilkent Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ