Bilkay İş Başvurusu

Bilkay 1989 yılında insan kaynakları konusunda outsource hizmetlerini topluma sunmak ve bu alanda tüm bilgilerini verebilmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında hizmet konusunda sigorta şirketlerine veri giriş elemanları istihdam etmek olarak kısıtlasa da bu hizmet kısa bir süre içinde birçok sigorta şirketi tarafından benimsenmiş ve uygulanmaya geçilmiştir. Bu şirket sigorta sektörüne farklı konularda her zaman yardımcı olmak hedefiyle çözüm ortağı olmaya devam etmiştir ve kendisini sürekli geliştirerek alanda yenilemeyi başarmıştır. Faaliyetlerini sürdürdüğü bu son 20 yıl içinde, ülkemizin ilk outsource firma olma unvanına sahip olmayı ve bu açıdan yeni deneyimler ve farklı sektörlerde iş imkanı bulma fırsatını tüm bu sektörlere kazandırmıştır. Bugünlerde artık son yılların verdiği imkanların dahilinde uzman kadrosu ve geniş ekibi ile kurumsal kimliğine kavuşmuştur ve bunun sayesinde Bankacılık, Sigorta, Medya ve Perakendecilik gibi sektörler başta olmak üzere ülkemizin büyük kuruluşlarına hizmet vererek iş gücünü her zaman desteklemektedir.

Bu anlamıyla Bilkay, Türkiye’de danışmanlık konusunda %100 yerli sermaye ile hizmet vermektedir ve dünya devi olan uluslararası şirketlerle bu açıdan sonuna kadar rekabet etmektedir. Türkiye genelinde her bölgeye ve kesime hizmet vermekle, geniş ve profesyonel kadrosu ile tüm süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmekte sözü de verilmektedir. Sektör bazında gerçekten uzmanlaşmış ve deneyimli, kıdem ortalaması yüksek olan bir kadro ile çalışıılmaktadır. Yüksek Lisanslı ve tamamı üniversite mezunu olan bu kaliteli iş gücü sayesinde sektördeki başarılı işlere imza atıldığı belirtilmektedir.

Bilkay İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. Liköryanı Sok. Akabe Ticaret Merkezi No:78-80 Kat:7 D:702 34387 Mecidiyeköy – Şişli / İSTANBUL

Bilkay Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilkay firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilkay insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ