Bilişim Eğitim Merkezi İş Başvurusu

Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 senesinin ortalarında bilişim çağının gereklerini karşılamak ve bu alanda hizmet vermek niyetiyle kurulmuştur. Temellerini üst düzeyde verim alabilme amacıyla kurulmuş bir sistem yapısı şeklinde atmış olmaktadır ve verilen en üst düzey öğretimde Türkiye’deki yeni yeni üretilen ve geliştirilen teknolojilerle uyum sağlanmış bir öğretim metodu oluşturmuşlardır. Sahip oldukları en değerli varlıkları ve en son çıkan teknolojik yapıları öğretmeye çalışmak ve kursa katılım sağlayan öğrencilere hayal ettikleri kariyere ulaştırmak, ayrıca bunun yanında akademik olarak yükselmek ve mesleğe dair en mantıklı adımlarla iş gücüne katkı sağlamak hedefinde çalışmak amacıyla kullanılmaktadır. Amacı ve sahip olduğu görüşü ile uyum sağlayan öğretim metotlarına katkı sağlamak ve onlar için alanlarında önemli gelişme kaydetmeleri açısından önemli olarak görülmektedir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim camiasında en ön sıralarda olmayı hedef olarak belirleyen ve bununla hareket eden ve en çok bünyesinde ve verdiği eğitimlerde kaliteye önem vermektedir.

Eğitimini vermiş oldukları en çok bilinen ve işe yarayan yazılımlar ile iş ortaklığının da bulunduğunu ve bunların hepsinin en yetkin bilgiye sahip öğretim sektörü olarak fırsat verdiklerini bilmekte fayda vardır. Bu merkez elinde tuttuğu yetkiler ve beceriler sayesinde öğretim aşamasında her zaman güçlenerek gelişme katmaya ve mezun öğrencilerine kursları bitirdiğine dair sertifika alma imkanı sunmaya, bu alanda en çok sevilen ve en çok tanınan öğretim kurumu olma yolunda emin ve en kararlı adımlarıyla ilerlemeye devam etmektedir. Bunlara ek olarak verdikleri bilgisayar eğitimi Türkiye’deki en kapsamlı ve sertifika olarak geçerliliği olan tek eğitim olarak bilinmektedir.

Bilişim Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Bulvarı No: 11 Beşiktaş / İstanbul

Bilişim Eğitim Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilişim Eğitim Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Bilişim Eğitim Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ