Bilişim Dershanesi İş Başvurusu

Bilişim Dershanesi iş ilanları ve personel, öğretmen alımı. Bilişim Dershanesi iş başvuru formu, kariyer olanakları ve iletişim bilgileri…

Bilişim Eğitim Merkezlerine bağlı olarak hizmet vermeye başlayan Bilişim Dershanesi bu amaçlarından sonra son zamanlarda eğitim konusunda Türkiye’nin enleri arasında kendine yer edinmeyi hedef almaktadır. Sundukları öğretim çeşitliliği bilgisayara ve ona bağlı olarak çalışan ve buna bağlı olarak kullanılan yazılımların eğitimlerini içermektedir. İlk açıldığı yıllarda öğretim sunmaya küçük yazılımlar ile başlayan faaliyetlerinin ilk senelerinde çok fazla bilinmese de bağlı oldukları merkez binası aracılığıyla son zamanlarda oldukça fazla ün salmış durumdadır. Buradan faydalanmak isteyen her kişinin 18 yaşını doldurmuş reşit kişiler olması gerekmektedir.

Eğer gerçek anlamda bilgisayar konusunda merakınız varsa ve yazılımları öğrenmek için yatkınsanız ve isteğiniz varsa hiçbir zorluk çekmeden Bilişim Dershanesi aracılığıyla istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik belli ve resmi bir merkeze bağlı oldukları için alınan eğitim kurslarından sonra sertifika ile tescillenecek ve bu eğitimi aldığınıza dair gösterilen bir belge ile eğitiminiz de onaylanacaktır. Ve bu sayede bu iş alanında çalışma hayatında bir yer edinme hakkını da elinize almış oluyorsunuz. Adı üstünde dershane mantığı ile çalışıldığı için belli ders saatlerinin bulunduğu ve periyotlar halinde ödevlerin verildiği bir sistem düşünülebilir. Başta İstanbul olmak üzere her büyük şehirde şubesinin bulunmasının imkanı da tüm Türk halkına sunulmaktadır. Bu hizmeti ve sertifikayı da almanın kolaylığının yanında maddi olarak da çok zorluk çekilmesine izin verilmemektedir.

Bilişim Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bahariye Caddesi Süleymanpaşa Sokak No: 2 Kadıköy İstanbulBilişim Dershanesi Kariyer Olanakları
Dershane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilişim Dershanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bilişim Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ