Bilinmeyen Numaralar İş Başvurusu

3 Ocak 2010 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan bu bilinmeyen numaralar servisi tüm Türkiye’de hizmet sunuyor ve her numarayı tek bir numara altında toplamayı başarıyor. Bu bilinmeyen numaralar servisini diğer kurumlardan ayıran en önemli konular: Hem sabit hatlarınızdan hem de GSM numaralarınızdan arama yapabilirsiniz. Hem sabit hatları hem de GSM numaralarını sorgulatabilirsiniz.

Bu özellikle sayesinde bu bilinmeyen numaralar firması Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahiptir. Eğer sizler de bu Bilinmeyen numaralar iş olanakları (11880) ile iş sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken iş için gerekli olan başvuru formunu doldurmaktır. Aynı zamanda 11880, BN Telekom Haberleşme Tic. A.Ş. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun isteği üzerine rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Dolayısı ile de bu firmada kariyer sahibi olmak için insanların sıraya girmesi oldukça doğaldır.

11880 İçin Başvuru Formu ve Firmanın Çalışma Politikası
Firmanın kendi sitesi üzerinden iş başvurusu için gereken formu doldurabilir, internet üzerinden bu işlemi halledebilirsiniz. Bu Bilinmeyen numaralar iş olanakları (11880) sayesinde sizler de kaliteli bir iş sahibi olabilirsiniz. Çünkü bu firma hem müşterilerine hem de çalışanlarına her zaman birçok hizmet sunuyor. Telefon numaralarını öğrenebileceğiniz firma da aynı zamanda kendiniz ile alakalı pek çok şeyi de öğrenebilirsiniz. Sorgulama sayesinde sizler de merak ettiğiniz numaralara hemen ulaşın.

Bilinmeyen Numaralar İletişim Bilgileri
Adres; Çamlık Sokak No:9 34295 Beşyol, Sefaköy Küçükçekmece, İstanbulBilinmeyen Numaralar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilinmeyen Numaralar’da kariyer yapabilirsiniz. Bilinmeyen Numaralar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ