Bilim Üniversitesi İş Başvurusu

28 Mart 2006 yılında Türk Kardiyoloji Vakfı tarafından kurulan ve kaliteli eğitim kadrosu ile eğitim hayatına devam eden üniversite, her zaman: İyi insan ilişkilerini, İnsanları sevmenin gerekliliğini, Pozitif alanda bilimin her kolundan yararlanılması gerektiğini, Her zaman araştırmaya ve geliştirmeye ihtiyaç duyulduğunu, İnsanların ve kurumların her zaman açık ve ilkelerine uyan insanlar olması gerektiğini savunmaktadır.

Bu nedenle de bu üniversitenin kaliteli bir gelecek nesil yetiştirdiğinden şüphe duyulamaz. Her zaman sorgulayan ve kendine güvenen bir nesil yetiştirmek için uğraşan akademisyenler aynı zamanda da gençlerin her zaman atak olmasını ve problem çözümlerinde hızlı ve pratik olmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Sağlık alanında eğitim veren bu üniversitede eğitim gören öğrenciler ilk olarak dürüst ve güvenilir bir insan olmayı öğrenmektedir.

Sağlığın insanlar için en başta geldiğini herkes bilir. Bilim Üniversitesi her zaman bu doğrultuda ilerliyor ve insanların sağlıklarına kavuşturmak için gelecek nesli yetiştiriyor. Üniversite içerisinde hem fakülteler hem de meslek yüksekokulları yer almaktadır. Tıp, fen edebiyat, fakültelerinin yanında sağlık hizmetler ve Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu bulunmaktadır. Sağlık bilimleri enstitüsü, sosyal bilimler ve sağlık hizmetleri enstitüsü de üniversitenin eğitim verdiği kuruluşlardır. Bir de uygulama ve araştırma merkezine sahip olan Bilim Üniversitesi kaliteli eğitim anlayışını öğrencilerine aşılamaktadır.

Bilim Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. No:120 34394 Esentepe Şişli / İstanbulBilim Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilim Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Bilim Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ