Bilim Makina İş Başvurusu

1990 yılında Güriş A. Ş tarafından kurulan ve kurulduğu günden itibaren kendini sürekli olarak geliştiren firma, çimento sektöründe boy göstermektedir. Özellikle de: Hem mühendislik hem makine hem de imalat konusunda çalışan firmalara ekipman temin ediyor, Bu ürünlerin ve ekipmanların montajlarını yapıyor. Kurulan ekipmanların işletmesini üstleniyor. İsterseniz ilave tesis üretiyor. Çimento fabrikalarının kurulmasında büyük bir rol oynuyor. Eğer sizler de çimento işlerinizi güvenilir bir firmaya yüklemek ve onların profesyonelliklerinden yararlanmak istiyorsanız o zaman sizler de Bilim Makine ile anlaşmalısınız. Makine Mühendisi olan Cemal Bilim tarafından kurulmuş olan bu firma, her zaman müşterilerine alternatif ve maliyeti düşük çözüm önerileri sunmaktadır.

20 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde hizmet veren bu firma 10 bin ile 20 bin arasında çelik konstrüksiyon, aynı zamanda da 4 bin ile 5 bin arasında da makine üretimi yapılmaktadır. Firma hem çimento sanayisinde hem demir çelik sanayisinde hem ahşap sanayisinde hem de kimya ve seramik sanayisinde boy göstermektedir. Firmanın amacı her zaman çimento fabrikaları kurmak, iş hazırlamak, imalat projeleri hazırlamak olmaktadır. Tüm bu işleri yılların vermiş olduğu tecrübe ile yöneten Bilim Makine sayesinde sizde garantili işlerin altına imza atabilirsiniz. Her şekilde sizlere alternatif çözüm önerileri sunan bu firma alanının en iyileri arasındadır.

Bilim Makina İletişim Bilgileri
Adres; N. 113 Sk (Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi) No: 17, Nilüfer BURSA

Bilim Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilim Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilim Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ