Bilgi Üniversitesi İş Başvurusu

Bilgi Üniversitesi, İstanbul’da bulunan ve açıldığı ilk zamandan beri en çok ilgi gören üniversitelerden biri olarak sayılmaktadır ve 1996 senesinde Bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı aracılığıyla ilk olarak açılmış ve öğrenci alımına başlamıştır. Türkiye’de üniversite bakımından öğrenciler için yenilikler getirmeyi amaçlayan ve verilen üniversitede neredeyse her fakülte ve bölüm bulunmaktadır. Bilimin en temelde sunmak istediği amaç ile bireyin mutluluğu olduğunu savunan ve bu amaçla hareket etmek istediğini savunan İstanbul Bilgi Üniversitesi yapımcıları, birbirlerinden çok farklı olarak düşünce yapısına hakim, inançları ile öne çıkan ve hayat yaşantılarında da her zaman hoşgörü çerçevesinde yan yana ve emin adımlarla ilerlemesini, ve buna bağlı olarak evrensel değerlerle donatılmasını sağlayarak çağdaş ve ileriye dönük düşünebilen bir mekan oluşturmayı başarmıştır.

Öğretim dili temelde İngilizce olan bu geniş bir vizyona sahip olan bu üniversite, gerçek hayatta her bölümde bulunabilen toplum için değer katacağına inanılması, bünyesinde bulunan tüm öğrencilerine üniversitenin ne demek olduğunu tam manasıyla açıklayıp bu ortamı onlara yaşatabilmek amacıyla akademi açısından güçlü olan ve başarıyla donatılmış kadrosu sayesinde her bölüm içinde en üst kademede hizmet vermeye devam etmektedir. Üniversite eğitimine katkıda bulunduğu ve tüm ülke için yaptığı yeniliklerle Türkiye’de çapında aktif olarak eğitim veren tüm üniversiteler arasında en öncü ve en yenilikçi eğitim kurumu olma rolünü üstlenmektedir ve dünya çapında tanınarak ün yapmış olan vizyon açısından geniş bakabilen bir eğitim alanı olmayı başarmıştır. Burada öğrenciler, özgür düşünebilen, sorgulayabilen, sorumluluk alabilen, yoğun çalışabilen ve bunu büyük bir keyif içinde yapabilen bireyler olarak hem meslekleri alanında hem de hayatta dimdik ayakta durma yeteneğini kazanmış gençlerden oluşmaktadır. Bu açıdan iş dünyasında her zaman istenen çalışanları ve profesyonelleri olarak mesleklerine adım atmanın keyfini de yaşamaktadırlar.

Bilgi Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Cad. No: 6 Kuştepe 34387 Şişli / İstanbul

Bilgi Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgi Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Bilgi Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ