Anasayfa / Güvenlik Ekim 12, 2015

Bilge Güvenlik İş Başvurusu

Bilge Güvenlik Hizmetleri yıllardır hizmet anlayışını Türk toplumu için gün geçtikçe daha da geliştirerek yoluna devam eden bir güvenlik ve koruma şirketidir. Geçmişine baktığımız zaman kurumun 2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine ait kanunun yürürlüğe girmesinden sonra güvenlik sektöründe ilk adımlarını atmıştır. Ve her geçen gün de hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Bu ilerleme kaydetmesini disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel ile çalışmasına bağlı olarak kazanmış bulunmaktadır.

Hizmetlerinde kullandığı tercihleri ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde güvenlik sektöründe öncü şirketler arasında kendine yer bulmayı başarabilen Bilge Güvenlik, kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, kişiye ait konutlar, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, havaalanları, spor tesisleri, üniversiteler, diğer eğitim kutum ve kuruluşları ve açık alanlarda 24 saat hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Vizyonuna göre bu güvenlik firması sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de en yakından takip etmekle beraber aynı zamanda bu teknoloji içinde farklı hizmetlerde de bulunmaktadır. 2004 yılından günümüz şartlarına kadar Türkiye’nin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine kadar uzanan geniş bir hat üzerinde bulunan çeşitli illerinde projeler yürütmektedir. Güvenlik sektöründe ise çok merkezli bir yönetim anlayışına sahip olan önemli bir know-how terimine sahip bir kurum olarak gelecek yıllara da yönelik yeni hedefler belirlemektedir.Bilge Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Evren Mh. Gülbahar Cd. Şener Sk. No:3 Bağcılar/İstanbul

Bilge Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilge Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilge Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Bilge Güvenlik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. mustafa önal Kasım 14, 2015

    Durumum iyi değil. Güvenlık sertifikam yok. İşe alsanız başvursam olur mu?

  2. Sadi SEZGIN Şubat 21, 2016

    KARTAL’da ikamet ediyorum.SİLAHLI kimlik kartım var,2020 süreli.acil işe ihtiyacım var,yardımcı olursanız sevinirim.

  3. HASAN GÖK Mart 26, 2016

    SELAMIN ALEYKÜM, HASAN GÖK. SİLAHSIZ GÜVENLİK KARTIM VAR. ARNAVUTKÖY’DE OTURUYORUM. TECRÜBEM VA,R GÜVENLİK İŞİ ARIYORUM.

Yorum Yap