Bilge Adam İş Başvurusu

Akademi, Uzman Kaynakları, Yazılım ve Altyapı olmak üzere toplam dört uzmanlık bölümüyle hizmet vermeye halen devam eden Bilge Adam grubu 2007 yılında kurulmuş bir bilişim sistemidir. Şu an günümüzde bünyesinde 700’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır ve bilişim konusunda insanların gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen ve verdiği değerlere odaklanan Bilge Adam, bilişim eğitimi ve entegre hizmetleri konusunda Türkiye’de bulunan geçmişten günümüze kadar ortaya çıkmış en büyük kuruluş olma özelliğini taşımaktadır.

İş yazılımları ve buna bağlı olan teknolojiler konusunda hem bireysel olarak, hem de kurumsal anlamda eğitim veren bu akademik çalışma sektörü eğitimlerini istenilen başarılarla tamamlayan kişiler dünyaca ünlü Microsoft, Adobe, Autodesk, Huawei ve Google gibi önde gelen kuruluşlardan uluslararası anlamda geçerli olan sertifikayı almaya hak kazanırlar. Bu sektörün bünyesinde çalışan uzman kaynakları, kurumlara dönemsel veya tam zamanlı olarak çalışacak olan bilişim uzmanlarını hizmet anlamında çalışma hayatına katmaktadır. Yazılım bölümü sektörel olarak düşünüldüğünde paket yazılımlarının yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına hitap edebilen özel projeler ve uygulamaları geliştirmektedirler. Altyapı bölümü ise yönetilen bu hizmetleri sunar ve bakım-destek hizmetlerinin de burada verilmesini sağlar. Ayrıca bu birim tüm uzmanlık bölümleri hakkında danışmanlık da sağlamaktadır.

Türkiye’nin en önde gelen çok sayıda şirketiyle birlikte çalışan Bilge Adam’ın bu denli kurumsal hizmetleri; büyük işletmeler, stratejik müşteriler ve kamu gibi farklı seviyelerde hizmete sunulmaktadır.

Bilge Adam İletişim Bilgileri
Adres; İTÜ Ayazağa Kampüsü, Teknokent ARI3, 34396 Maslak Sarıyer İSTANBULBilge Adam Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilge Adam firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilge Adam insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ