BİL Dershanesi İş Başvurusu

BİL dershanesi Türkiye’nin her yerinde eğitim veren, Türkiye’nin sayılı dershaneleri arasında yer alır. Kurucu ve yönetim kurulu başkanı olan Dr. Mustafa Aydın, dershanelerinde Atatürk ilke ve inkılâplarına uygun olarak eğitim vermeyi ve öğrencilerini toplumun üst düzey bireyleri olarak yetiştirmeyi amaçladıklarını birçok yerde belirtmiştir.

BİL dershanesi, öğrencilerine eğitim verip sınavlara hazırlarken bir yandan da öğrencilerinin ruh halleriyle ve psikolojileriyle de ilgilenirler. Büyük bir rehberlik kadrosuna sahip olan BİL dershaneleri, maksimum hizmet vererek hem öğrencileri hem de velileri sevindirmeyi amaçlar. Sınavlara hazırlık gruplarında da ara sınıflarda da kendi yayınlarını kullanarak öğrencilerini sınavlara en iyi şekilde hazırlayan BİL dershaneleri, bu yolla ayrıca öğretmen kadrolarının ne kadar donanımlı olduğunu da gösterir. BİL dershanelerinin BİL-RAM ismini verdikleri rehberlik ağırlıklı öğretim modelleri vardır. Bir döngü şeklinde görülen bu model ise şu şekilde işler: zamanı etkin kullanma sınavları(ZEK), rehberlik ağırlıklı model (RAM), CRP, seviye tespit sınavları (STS), öğrenci yerleştirme, data pro destekli aktif etüt saatleri (AES), soru sorma saatleri (SSS), birebirler (1E1) ve etkileşimli grup saatleri (EGS). Düzenli bir sistem ve planlı bir programla çalışan BİL dershanesi, başarıya ulaşmak için birçok yol dener ve hepsinde başarılı olmayı hedefler. Sürekli yapılan toplantılarla bu planlar ve programlar da desteklenir.

Yaşadığınız ilde yer alan BİL dershanesiyle iletişime geçerek bilgi alabilir, erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BİL Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; Namık Kemal Mah. 122. Sok. No: 8 Esenyurt / İSTANBULBİL Dershanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BİL Dershanesinde kariyer yapabilirsiniz. BİL Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ