Beyza Piliç İş Başvurusu

Türkiye’de büyük bir pazar ağına sahip olarak 1979 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda, Adana Yem Sanayi Tarım Ticaret AKYEM olarak faaliyet göstermiştir. Özellikle Türkiye’de tanınma sloganı “Bayıltmadan Elle Kesim” yöntemini Türkiye’de ilk kez uygulaması da Beyza Piliç’e olan talebi oldukça yükseltmiştir.

Beyza Piliç ürünlerini İslami çerçeveye uygun olarak kesmekte ve bulunduğu ülkenin gereksinimlerini doğru olarak karşılamaktadır. Tüketicilerin durumunu düşünen ve beklentilerini ona göre karşılayan Beyza Piliç, İslami çerçeve dahilinde bugün tüm ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Beyza Piliç ayrıca her bir tüketicisinin sağlığını da düşündüğünden tavukları bayıltmadan kesmektedir. Ayrıca tavukların gıdalarına hormon takviyesi yapmadan insan sağlığına uygun olarka doğal besinlerle tavuklarını beslemektedir. Böylece her bir tüketici Beyza Piliç tavuklarını tükettiğinde sağlıklarını koruyarak, gönül rahatlığı içerisinde Beyza Piliç ürünlerini tüketebilmektedirler.

Beyza Piliç ürünlerinin hiçbirinde insan sağlığına zararlı olan katkı maddeleri kullanmamaktadır. Ayrıca yumurta ve hayvanların yemi dahil tüm üretimi kendisi yapmaktadır.Beyza Piliç İletişim Bilgileri
Adres; ZEYTİNLİ MH. KANALBOYU SK. NO:17 SEYHAN/ADANA

Beyza Piliç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyza Piliç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyza Piliç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. abdullah akyıldız dedi ki:

    Adana Yüregir’de oturuyorum. Fabrikanızda paketleme bölümünde çalışıyordum. Çocuklarımın rahatsızlığından dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Çocuklarım epilepsi hastası ve 4 çocuk var. Çocuklarımın ihtiyacı için çalışmak istiyorum.

  2. mesut mercimek dedi ki:

    Ben Afşin ilçesinde ikametgah etmekteyim. Afşin şubelerinizde satış elamanı olarak çalışmak istiyorum. Askerliğimi yaptım, seyahat engelim yok. Sürekli çalışmak istiyorum, bilgilerinize arz ederim. Lise diplomam var, aşçı yardımcılığı belgem var. Hijjen belgem var, Afşin’de ki herhangi bir şubenizde çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ