Beyza Güvenlik İş Başvurusu

Güvenlik sistemleri hizmetini son teknolojik imkanlarla geliştirerek, insanların ihtiyaçlarına ve yaşamlarını kurtaran faaliyetlerini 2008 yılı kuruluş tarihinden beri sürdürmektedir. Güvenlik sistemlerine dair tüm ekipmanları bünyesinde barındırarak hizmetini geniş bir alana yayan Beyza Güvenlik, bugün müşteri memnuiyetini gözeten bir değerde hizmet vermektedir.

Beyza Güvenlik bugün teknolojinin hangi noktada olduğunu bilerek bir hizmet geliştirmektedir. Sürekli dünya üzerindeki teknolojik sistemlerini takip ederek, deneyimli ve eğitimle kadrosu ile güvenlik sistemleri hizmetinde beklenileni fazlasıyla karşılamaktadırlar. Bu yüzden satıştan sonra bile müşterisini mağdur edici unsurlardan kaçınarak, ileride yaşanabilecek sorunlar için müşterilerin telefonlarını hazır olarak bekler. Müşteri memnuiyetine önem veren Beyza Güvenlik, çalışmalarını ve hizmetini hiç duraksatmadan sürdürmektedir.

Beyza Güvenlik ayrıca ürünlerini tanıtan bir katalog geliştirmiştir. Bu katalog tüm güvenlik sistemlerine ait geniş resimler ve detaylarını barındırmaktadır. İsteyen herkesin Beyza Güvenliğin web sitesine girerek bu katalogları indirerek inceleyebilmektedirler.

Ayrıca Yazılım ve Driverlar ile Mobil İzleme Yazılımları, IP CCTV sistemleri, 3Wawe, DVR Kartlar, DVR Kayıt Cihazı Yazılımları bulunmaktadır.Beyza Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Çankaya Mah., 1369 Sok. Elektronikçiler Çarşısı No:22 D:109, Konak/İzmir

Beyza Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyza Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyza Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ