Beyteks Tekstil İş Başvurusu

1993 yılında Adana’da üretime başlayan, kalite standartlarından ödün vermeyen ilkesi sayesinde giderek büyüyen ve gelişen Beyteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi yatırımlarını 2005 yılı itibari ile farklı bölgelere yapmıştır. Ülkemizde yeri son derece önemli bir hal almakla beraber tüketiciye verdiği değer onu seçkin bir iplik üretim tesisine çevirmiştir. Hali hazırda Ceyhan, Osmaniye Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesi’nde iplik üretimine devam etmektedir.

Beyteks Tekstil ürünlerini yüzde yüz pamukla üretmektedir. Open – End Grubu, Compact penye grubu, Compact penye melanj, Open – end melanj üretimleri mevcuttur.

Sipariş üzerine ara iplik numaralarının imalini yapmaktadırlar. Bu şekilde hem kolaylık hem de hızlılık sağlanmış olur. Tekstil konusunda her zaman malzemeye ihtiyaç vardır ve malzemelerin zamanında gönderilmesi en önemli hususlardan biridir. Bu firma ile hiçbir zaman işlerine geç kalmadan ana malzemelerinizi alabilir ve işlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Beyteks Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Kelemetli Mah. Hayat Yağ Sanayi Yanı Ceyhan / Adana ve Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Cebeli Bereket Caddesi No: 22 Toprakkale / Osmaniye adreslerinde Beyteks Tekstil fabrikaları bulunmaktadır.Beyteks Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyteks Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyteks Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hakan aşçılar dedi ki:

    Sasa polyester sanayide 18 yıl makina bakım ve kaynak ve montaj işlerinde çalıştım. İşletmenizde işe ihtiyacım olduğu için çalışmak istiyorum.

  2. rasim dedi ki:

    Harmanhallaçta deneyimli, makina bakımda deneyimliyim. İstanbul’da çalıştım, ciyer fitilde deneyimliyim.

BİR YORUM YAZ