Anasayfa / Giyim Temmuz 26, 2015 573 okunma

Beymen Business İş Başvurusu

Beymen Business iş ilanları ve personel alımı. Beymen Business iş başvuru formu, insan kaynakları ve iletişim bilgileri…

Giyim sektörünün en kaliteli firmalarından biri olan Beymen Business, Boyner Holding’e ait bir alt firmadır. Cem Boyner’in sahibi olduğu Beymen Business, genellik ile klasik çizgideki kıyafetleri müşterileri ile buluşturuyor. Beymen Business genellikle erkek giyim üzerinde hizmet verdikleri için özellikle de iş adamlarının en uğrak mağazalarından biri haline gelmiştir. Fakat bayanlara yönelik de kıyafetler mağazada satılmaktadır. Sadece klasik çizgilerde değil aynı zamanda pek çok giyim ürününü de bünyesinde barındıran firma, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren bu firma hem hediye çeklerini değiştirme hem de ürün değiştirme hizmetlerini de sağlamaktadır. Özellikle de kaliteli ürünleri ile tüm dünyada da ünlü olan Beymen Business, yabancı tasarımcılar ile çalışmaktadır.Ege Bölgesi’nde, Karadeniz Bölgesi’nde ve Marmara Bölgesi’nde yer alan pek çok mağazasında ürünlerini satışa sunan Beymen Business, kendi mağazaları dışında Boyner mağazalarında da ürünlerini satıyor. Sadece Boyner değil, Ay Marka ve BR Marka’da ürünlerin satıldığı yerlerdir. Modanın en gözde parçalarına yön veren firma, hem bayan hem de erkek tasarımları ile şık, elit ve modern bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Elbiseler, takım elbiseler, tişörtler, blazer ceketler, yelekler, bayan takımlar satılan ürünlerin arasında yer alıyor. Aynı zamanda ayakkabı, çanta, eşarpta yine satılan ürünlerin arasında yer alıyor. Kol düğmesi, kalem ve anahtarlık, cüzdan gibi aksesuarlar da reyonlarda yerini alıyor.

Beymen Business İletişim Bilgileri
Adres; 10006. SOKAK, NO: 14 A.O.S.B. ÇİĞLİ, İZMİR

Beymen Business Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beymen Business firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beymen Business insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Beymen Business İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap