Beykoz Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Beykoz Devlet Hastanesi çok hoş bir deniz manzarasını gören mevkiiye kurulmuştur. İlk sağlık hizmetini 1955 yılında S.S.K Dispanseri olarak vermiştir. Sonraki yıllarda gelişimini hızlı bir şekilde sürdüren Beykoz Devlet Hastanesi kısa zamanda sağlık birimlerini ve doktor sayısını arttırmış ve sağlık konusunda ciddi ilerleme kaydetmiştir.

1962 yılında Beykoz Devlet Hastanesi, S.S.K Paşabahçe Hastanesi adı ile 243 yatak kapasitesine sahip olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sonrasında, 1985 ve 1991 yılında radyoloji, yeni poliklinik ve laboratuvar gibi bölümlerin açılmasıyla ek bina ile genişlemiş ve yatak kapasitesini hemen hemen iki katına çıkarmıştır. Böylece sağlık hizmetini geniş bir şekilde sağlayan ve günümüzün teknolojik imkanlarından geri kalmayan Beykoz Devlet Hastanesi, çeşitli doktor, hemşire ve sağlık bakıcıları ile hastalara hizmet vermektedir.

Hasta memnuiyetini ve tedavi süreçlerine göre sistemi bulunan Beykoz Devlet Hastanesi T.C Sağlık Mevzuatına ve yasalarına uygun olarak hareket etmektedir. Hastalarına verdiği hizmette en ufak bir ayrıntıyı dair düşünerek, tıp ahlakına uygun olan bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Zamanla gelişmesi, ek binaların açılması yeni sağlık birilerinin eklenmesiyle son güncel ismini, 2011 tarihinde 18851 sayılı bildirge ile Sağlık Bakanlığı onayından geçerek Beykoz Devlet Hastanesi ismini almıştır. Günümüzde bu isimle hizmetini sürdüren Beykoz Devlet Hastanesi, hastaların ve çalışanların tümü için tüm beklentileri karşılamaya çalışarak, gerçek bir sağlık hizmeti verebilme adına büyük bir çaba göstermektedir.

Beykoz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz / İSTANBULBeykoz Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Devlet hastanelerine yapılam memur alımları KPSS benzeri sınavlar ile yapılmaktadır. Konu ile ilgili detaylar için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Beykoz Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. doğan yılmaz dedi ki:

  Beykoz Elmalı’da oturuyordum. Sizinle çalışmak isterim, değerlendirip bilgi vermenizi rica ederim.

 2. Kevser dedi ki:

  Merhaba Soğuksu’da oturuyorum. Hastanenizde çalismak istiyorum, isci alimi ne zaman yapacaksiniz? Hastaneye gelip ordan da form doldurmustum. Olumlu olumsuz geri dönüşte yapmadiniz? İlgilenirseniz sevinirim.
  Iyi calismalar

 3. yeliz kostak dedi ki:

  Ben lise mezunuyum. Paşabahçe’de oturuyorum. Çok acil işe ihtiyacım var. Ne iş olursa yaparım. Lütfen işçiye ihtiyacınız olursa bana dönün.

BİR YORUM YAZ