Anasayfa / Hastaneler Mayıs 15, 2016 2.208 okunma

Beyhekim Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Özel Beyhekim Hastanesi iş imkanları ve hastane hakkında genel bilgiler. Beyhekim Hastanesi doktor, hemşire, sağlık görevlisi ve güvenlik alımı yapacağı zaman insan kaynakları arşivinde bulunan cv ve özgeçmiş örneklerinden faydalanmaktadır. Sizler de bu hastaneye özgeçmiş bilgilerinizi online olarak gönderebilirsiniz. Alt kısımda verdiğimiz link üzerinden cv bilgilerinizi yazabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Beyhekim Hastanesi Hakkında Genel Bilgiler
Beyhekim hastanesi değerli çalışanları ile hastalarına verdiği hizmeti oldukça konuşturanlardan. Oldukça iyi bir personel yapısına sahip olan hastanemizin mevcut bölümleri şu şekildedir; Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Acil Servis, Anestezi, Üroloji, Biyokimya, Dahiliye, Dermatoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroloji, Ortopedi Ve Travmatoloji, Radyoloji, Kulak Burun Boğaz, Beyin Ve Sinir Cerrahi şeklindedir.

Hastane çalışma şekli, ise randevulu sistemdedir. Fakat randevu almadan da muayene olabilmeniz pek mümkün. Bunun için istediğiniz bölüme gelin ve muayene olabilmek için danışmadan kayıt yaptırın. Ardından sıra size gelince isminiz ile çağırılırsınız.Beyhekim hastanesi, yatan hasta bölümünün giriş ve çıkışlarına çok dikkat eder Hasta ziyaret saatleri haricinde koridorlarda birini görebilmek pek mümkün değildir. Yoğun bakım ünitelerinin ise, ayakaltı bir yerde olmaması hasta bakımı açısından oldukça önemlidir. Hasta içerisinde konu ne olursa olsun, hasta hakkı ön planda tutulur. SGK ile anlaşma koşulunca ek ücret ödenmez. Fakat ek ücretin ödenmesi gerektiği durumda hastaya asla eziyet edilmez. Hasta yine güzel bir tedavi sürecine alınır. Bir hastane olarak asıl vizyonunun insan canının önemi olarak belirlenmesi en uygunudur. Bir hastanenin ticari amaç doğrultusunda çalışması hastalar açısından çok bir durumdur.

Beyhekim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Tepekum Mah. Beyhekim Sk. No: 18 Adapazarı / Sakarya

Beyhekim Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyhekim Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Beyhekim Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Beyhekim Hastanesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. esragül Eylül 7, 2015

    Esra gül avcı ben 19 yasındayım lise mezunuyum bilgisayar sertfikam var on parmak kullanıyorum hosteslik işi arıyorum ihtiyacım var.

Yorum Yap