Beyçelik İş Başvurusu

Beyçelik Hakkında Genel Bilgiler

1976 yılında kurulan Beyçelik firması, kalıp tasarımı ve imalatı ve sac şekillendirme üzerinde hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde geçtiğimiz yıllarda büyük bir ortaklığa imza atan Beyçelik firması, bu sayede de Avrupa’da da hizmet vermeye başladı. Gestamp Automocion firması ile 2007 yılında anlaşma imzalayan firma, bu sayede tüm hizmetini Avrupa’da da yürütüyor. Özellikle şirket, Türkiye’nin ilk Ar-GE merkezi sayesinde sac şekillendirmek ve kalıpçılık yönü ile büyük bir gelişime imza atmıştır. Özellikle de otomotiv sektörü ile iç içe çalışan şirket bu sayede de bu sektörlere sürekli olarak parça temin etmektedir. Faik Çelik Holding ve Gestamp Automocion firmlarının ortak girişimi olan Beyçelik, sac hazırlama, pres hatları, kaynak, kalıp üretim, sıcak şekillendirmek, montaj gibi hizmetler ile müşterilerine hizmet veriyor.Özellikle de Ar-GE merkezi sayesinde pek çok firmanın aksine teknolojisini iyice yükselten Beyçelik firması, bu teknoloji sayesinde tersine mühendislik, sıcak şekillendirme, montaj optimizasyonları ile hizmet vermektedir. Sadece müşterilerine değil aynı zamanda da çalışanlarına da çok özen gösteren firma, kendine globalleşen dünyaya ayak uyduran kişileri seçiyor. Bu firma için mükemmellik çok önemli bir yere sahip. Her zaman mühendislikleri sayesinde iyileştirmeye odaklı hizmet veren Beyçelik firması, uluslar arası pazarda boy göstermek isteyen bir şirkettir. Etik değerlere önem veren şirket, kaliteli ürün pazarlamaya da çok önem veriyor.

Beyçelik İletişim Bilgileri
Adres; BTSO Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13 Nilüfer /BURSA

Beyçelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyçelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyçelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Beyçelik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 19 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Ayfer Papağan Ağustos 13, 2015

  Hayırlı günler ben, Kerevitaş A.Ş de 19 yıl büro elemanı olarak (raportör) hizmet ettim. İş değişikliği nedeniyle işten ayrıldım, şirketinizde büro elemanı olarak istihdam edilmek istiyorum.
  1978 Muş doğumluyum.

 2. özkan şimşir Ekim 11, 2015

  Ben özkan şimşir bursa yavuzselimde oturmaktayım iş arıyorum robot kaynağında daha önce çalışmıştım yaşım 34 beyçelikte çalışmak istiyorum selamlar.

 3. lokman sonkaya Ekim 15, 2015

  Beyçelik bünyesinde çalışmak istiyorum.

 4. mehmet Ekim 17, 2015

  Merhaba adım mehmet irteni, Beyçelik’te calışmak istiyorum. Mesleğim elektirik elektronik bilgisayar donanım mezunuyum. Sizinle calışmaktan cok memnun olurum.

 5. yavuz yarar Ekim 19, 2015

  selamlar, ben yavuz yarar daha önce montaj bölümünde çalıştım beyçelik bünyesinde çalışmak istiyorum.

 6. yavuz yarar Ekim 19, 2015

  selamlar ben yavuz yarar daha önce montaj bölümünde çalıştım beyçelik bünyesinde çalışmak istiyorum.

 7. Ferit Ekim 21, 2015

  selamlar ben ferit forklift eyliyetim var, beycelik bünyesinde çalışmak isterim, Sizinle çalışmak istiyorum.

 8. özkan yavuz Ekim 21, 2015

  1970 doğumluyum.Yüzde elli engelli raporum var. Tofaş, feka, prysmian çalışmış olduğum firmalar. Üç ay önce engelli emeklisi oldum halen bplas isimli bir fabrikada kalite kontrol oparatörü olarak çalışıyorum. İşkurda kaydım var. Beyçelik gibi büyük bir firmada çalışmaktan mutluluk duyarım saygılarımla. Teşekkür ederim.

 9. ali akin Ekim 26, 2015

  9 senelik makas ustasıyım, sizinle çalışmak istiyorum.

 10. Şahin kuluç Kasım 13, 2015

  Slm, 1987 doğumluyum. Lise mezunuyum, firmanızda çalışmak istiyorum.

 11. selim bekteş Kasım 23, 2015

  Torna tesviye mezunuyum. Firmanızda çalışmak istiyorum.

 12. YUNUS EMRE DEMİR Aralık 22, 2015

  1994 doğumluyum, Muş’ta yaşıyorum. ikametgahım Bursa’da daha önce Beyçelik’te kaynak bölümünde 7. hatta çalıştım. Ailevi sorunlardan dolayı çıkmak zorunda kaldım, uygun görürseniz tekrar çalışmak istiyorum. Az çok işi biliyorum, işi öğrenmeme de gerek yok. Direk robotun başına geçebilirim. Eğer bu fırsatı bana verirseniz çok sevinirim.

 13. cengiz aydın Ocak 6, 2016

  Mrb ben lise mezunuyum. 29 yaşındayım ve Beyçelik bünyesinde çalışmak istiyorum.

 14. enes güler Ocak 26, 2016

  1986 Bursa doğumluyum. Beyçelik ailesinde çalışmak istiyorum.

 15. mustafa sağlam Şubat 24, 2016

  mrb 1987 doğumlyum lıse terk daha önce befa ve yazkı fabırıkalarda caliştım işe cok onem ver kışıyımdır bey çelik le calşmayı çok isterım. bu numaralar dan ulaşa bılırsınzı iyi gunler dılerım

 16. serkan atay Mart 3, 2016

  slm 1985 doğumluyum beyçelikde çalışmak istiyorum teşekkürler

 17. levent akkan Mart 10, 2016

  Tofaş’ta 15 yıl çalıştım. Beyçelik firmasında çalışmak isterim, saygılarımla.

 18. adem Mart 17, 2016

  Merhabalar ismim Adem. 1989 doğumluyum, Beyçelik gibi büyük bir firmada çalışmak isterim. Pres operatörüyüm.

 19. Abdulhakim BİNGÖL Mart 25, 2016

  Ben abdulhakim bingöl. Otomotiv sektöründe çalıştım. 4 yılık montaj tecrübem var. Yıldırım Karapınar’da oturuyorum, iş arıyorum.

Yorum Yap