Beyaz Karınca Danışmanlık İş Başvurusu

Beyaz karınca danışmanlık şirketi çok daha yeni bir kuruluşa sahip iken adını hızla duyurmuş bir şirkettir. Kuruluş yılının 2005 olması, yaptıkları işler ve çalışma alanları itibari ile oldukça geniş kitlelere yayılmış olmasına göre oldukça paralel. Ayrıca kuruluşunun verdiği güven ile çalışmaya başlayan danışmanlık şirketi, çalışan bünyesi ile oldukça zengin bir kadro oluşturuyor. Çalışanlarının oluşturduğu vizyon, şirkete danışan müşterilerinin de vizyonlarını oldukça etkiliyor. Vizyon ve misyonuna bağlı kalabilen birkaç danışmanlık şirketinden biri olan, beyaz karınca danışmanlık, çok yeni olması itibari ile eski danışmanlık şirketleri ile büyük bir rekabet içinde çalışmalarına devam ediyor.

Vizyon itibari ile şirket büyük hedeflere sahip. Dünya çapında anılan en iyi danışmanlık hizmetini vermenin peşinde koşan çalışan ekibi oluşturulmuş durumda. Vizyonuna bağlı kalmayı en ana prensip olarak ilke edinmiş şirketimiz, büyük ölçüde müşteri memnuniyeti ile geri dönüşler alıyor. Danışmanlık şirketimiz ile çalışan tüm yetkililer işlemlerini daha da artırarak işlemlere devam ediyor. Misyon ile vizyonun ayrılmazlığı fikrine sahip olan şirket yöneticilerinin öncülüğünde personellere misyon da aşılanıyor. Beyaz karınca danışmanlık şirketinin misyonun da göze çarpan tüm prensipler kazanmak üzerine. Müşteri memnuniyetinin üst sıralarda olması çalışanlara prim kazandırıyor gibi, git gide artıyor. Eğer bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, beyaz karınca danışmanlık web sitesini ziyaret edip mutlaka iletişime geçmenizi öneririz.

Beyaz Karınca Danışmanlık İletişim Bilgileri
Adres; Abide-i Hürriyet Cd. Celilağa İş Merkezi No:10 Kat:13 D:58 Mecidiyeköy/İstanbul

Beyaz Karınca Danışmanlık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Karınca Danışmanlık firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Karınca Danışmanlık insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ