Beyaz Denizcilik İş Başvurusu

Beyaz denizcilik oldukça eski deneyimleri hizmete veren, uluslararası bir taşımacılık kurumudur. Birlikte çalıştığı personeli bakımından oldukça seçici davranan şirket çalışma koşullarını genellikle mülakat yolu ile anlatır. Seçilen personellerin eğitimden geçtiği muhakkaktır. Kaptanların seçiminde kullanılan mülakat yöntemleri ise hala bilinmemektedir. Uluslar arası bir denizci olmak kolay değil iken, beyaz denizcilik farkı ile daha da zor bir hale gelmiştir. Taşınan yüklerin, ulaşım zamanları sizleri asla sıkıntıya sokmaz. Hava şartları ile ilgili problemlere oldukça tedbir olan ekibimiz büyük sorunlar çıkmadığı takdir de yoluna hep devam edecektir.

Beyaz denizcilik için, müşteri kadar personel de kıymetlidir. Personelin hayati tehlikeye girebilme ihtimali taşındığı bir işe asla girmeyen şirketimiz bu konuda kuruluşundan beri oldukça hassas davranmıştır. Aracılık faaliyetlerini de yürüten şirket, sektöründe oldukça güçlü bir ticari itibara sahiptir. Eğer siz e uluslar arası sularda taşımacılık yapmak adına bir firma ile iş birliği yapmak isterseniz hemen irtibata geçiniz. Beyaz denizcilik ltd. şti. dünya denizcilik kurallarına uygun olan gemileri ile yollarına çıkarlar. Gemilerin tüm bakım ve onarım işlemleri periyodik olarak yapılır. Olağan üstü arızalar için, uzman bir ekibinde sürekli gemi ile beraber olduğu ayrıntısını da belirtmek gerekir. Beyaz denizcilik şirketinin ana bölgesi İstanbul ili Üsküdar ilçesidir. Eğer sizde denizci olmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçiniz. Sular üzerindeki güvenli taşımacılık şirketiniz olmaktan onur duyarız.

Beyaz Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Kısıklı Mahallesi, İmam Ethem Sokak, No: 9 Üsküdar İstanbul

Beyaz Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. fatih dedi ki:

  iyi günler makine zabiti /3000 kw ehliyetim var deneyimliyim yaklaşık 20 ay 3. Makinist olarak çalıştım sizinle çalışmak istiyorum referans verebilirim

 2. Mustafa Sevim dedi ki:

  Elektrikci ve Yagci kağıdım var kimyasal ve LPG Gaz sertifikası ve tüm evraklarım hazır bende hazirim

 3. alihaydar.önder dedi ki:

  05.02.2016 itibaren işe hazırım, tüm evraklarım tamamdır. Sizin şirket bünyesinde çalışmak istiyorum. 25 yılık deneyimli aşçıyım.

 4. serkan çoban dedi ki:

  Ben kamorutum, Arkas’ta çalıştım. Şu an boştayım, iş arıyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. ibrahim yaşar dedi ki:

  fiterim iş arıyorum. Tecrübeliyim, sizinle çalışmak isterdim.

 6. ilia dedi ki:

  merhaba be usta gemiciyim gurcistan vatandaş enson gant shippingde çalışıyordum. İngilizce Rusca Türkçe biliyorum, iş arıyorum.

 7. Mehmet senel dedi ki:

  Mvbarko dan is. İstiyorum gemici olarak. Gereginin yapilmasini arz ederim

 8. cengiz aksoy dedi ki:

  Form doldur diyorsunuz formunuz çıkmıyor bizimle alay etmeyin şirket bir siz mi varsınız.

  1. admin dedi ki:

   Form için yazının son kısmında bulunan linke tıklamalısınız.

BİR YORUM YAZ