Anasayfa / Denizcilik Temmuz 20, 2015

Beyaz Denizcilik İş Başvurusu

Beyaz denizcilik oldukça eski deneyimleri hizmete veren, uluslararası bir taşımacılık kurumudur. Birlikte çalıştığı personeli bakımından oldukça seçici davranan şirket çalışma koşullarını genellikle mülakat yolu ile anlatır. Seçilen personellerin eğitimden geçtiği muhakkaktır. Kaptanların seçiminde kullanılan mülakat yöntemleri ise hala bilinmemektedir. Uluslar arası bir denizci olmak kolay değil iken, beyaz denizcilik farkı ile daha da zor bir hale gelmiştir. Taşınan yüklerin, ulaşım zamanları sizleri asla sıkıntıya sokmaz. Hava şartları ile ilgili problemlere oldukça tedbir olan ekibimiz büyük sorunlar çıkmadığı takdir de yoluna hep devam edecektir.Beyaz denizcilik için, müşteri kadar personel de kıymetlidir. Personelin hayati tehlikeye girebilme ihtimali taşındığı bir işe asla girmeyen şirketimiz bu konuda kuruluşundan beri oldukça hassas davranmıştır. Aracılık faaliyetlerini de yürüten şirket, sektöründe oldukça güçlü bir ticari itibara sahiptir. Eğer siz e uluslar arası sularda taşımacılık yapmak adına bir firma ile iş birliği yapmak isterseniz hemen irtibata geçiniz. Beyaz denizcilik ltd. şti. dünya denizcilik kurallarına uygun olan gemileri ile yollarına çıkarlar. Gemilerin tüm bakım ve onarım işlemleri periyodik olarak yapılır. Olağan üstü arızalar için, uzman bir ekibinde sürekli gemi ile beraber olduğu ayrıntısını da belirtmek gerekir. Beyaz denizcilik şirketinin ana bölgesi İstanbul ili Üsküdar ilçesidir. Eğer sizde denizci olmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçiniz. Sular üzerindeki güvenli taşımacılık şirketiniz olmaktan onur duyarız.

Beyaz Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Kısıklı Mahallesi, İmam Ethem Sokak, No: 9 Üsküdar İstanbul

Beyaz Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Beyaz Denizcilik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. cengiz aksoy Ağustos 14, 2015

  Form doldur diyorsunuz formunuz çıkmıyor bizimle alay etmeyin şirket bir siz mi varsınız.

 2. admin Ağustos 15, 2015

  Form için yazının son kısmında bulunan linke tıklamalısınız.

 3. Mehmet senel Eylül 11, 2015

  Mvbarko dan is. İstiyorum gemici olarak. Gereginin yapilmasini arz ederim

 4. ilia Ekim 4, 2015

  merhaba be usta gemiciyim gurcistan vatandaş enson gant shippingde çalışıyordum. İngilizce Rusca Türkçe biliyorum, iş arıyorum.

 5. ibrahim yaşar Kasım 12, 2015

  fiterim iş arıyorum. Tecrübeliyim, sizinle çalışmak isterdim.

 6. serkan çoban Kasım 16, 2015

  Ben kamorutum, Arkas’ta çalıştım. Şu an boştayım, iş arıyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 7. alihaydar.önder Şubat 3, 2016

  05.02.2016 itibaren işe hazırım, tüm evraklarım tamamdır. Sizin şirket bünyesinde çalışmak istiyorum. 25 yılık deneyimli aşçıyım.

 8. Mustafa Sevim Şubat 22, 2016

  Elektrikci ve Yagci kağıdım var kimyasal ve LPG Gaz sertifikası ve tüm evraklarım hazır bende hazirim

 9. fatih Şubat 22, 2016

  iyi günler makine zabiti /3000 kw ehliyetim var deneyimliyim yaklaşık 20 ay 3. Makinist olarak çalıştım sizinle çalışmak istiyorum referans verebilirim

Yorum Yap