Beşiri Belediyesi İş Başvurusu

Batman Beşiri Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Beşiri Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Batman şehrinin bir ilçesi olan Beşiri kazası tarihin görebileceği en geçmiş yerleşke bölgesinde yer almaktadır. Tarihi anlamda oldukça değerli olan bir ilçe yapısına sahip Beşiri ilçesi aynı zaman’da el verişi toprak arazileri ile de oldukça iyi bir potansiyel sağlamaktadır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan sayısı toplamda 30.129 kişi olmaktadır. Tarihi kapsamda ele aldığımız ilçe çok eski dönemlere ait olup, M.Ö. 2000’li yıllara kadar dayanan bir tarihi yaşatmaktadır. Birçok kazı çalışması ve ilçe merkezinde yer alan tarihi eser yapılar üzerinden yapılan incelemelerde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir ilçe konumunda yer almaktadır. Büyük MED İmparatorluğu, Persler, Urartular ve daha birçok devletin egemenliğine giren ilçe günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.Petrol kent olarak ta adlandırılan Batman şehrinin ilçeleri arasında yer alan Beşiri kazası genel olarak ekonomik düzenini tarımsal alana yönelik faaliyetler sonucunda verim sağlamaktadır. Elverişli tarım arazilerinin yeteri kadar olması birçok kişinin başlıca ekonomik gelir kapsamında yer almaktadır. Buna dayalı olarak her sene farklı meyve ve sebze üretimlerinin yapıldığı ilçede küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği de oldukça gelişim gösteren bir ekonomik gelir kapısı olarak karşımıza çıkmakta. Tüm bunların yanı sıra ilçenin iyi bir statüye sahip olabilmesini için modern bir hale getirilen ilçenin belediyesi tarafından her sene farklı alanlara yönelik birçok kişiye istihdam sunmaktadır.

Beşiri Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Beşiri Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Beşiri Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ