Beşiktaş Tersanesi İş Başvurusu

Beşiktaş Tersanesi gemi yönetimlerine 1960 yılında başlamışlar. Büyük benzin şirketlerinin taşıması ve gemilerinin yönetimini yapıyorlar. Ayrıca sağlık, sigorta, finans ve turizm alanlarında da yatırımları bulunuyor.

Beşiktaş Tersanesi hiç kaza olmaması, sağlımız en üst seviyede korunsun, çevre kirliliği oluşmasın, yük ve yakıt kaçağı, kaza, , Sıfır deniz ve atmosfer kirliliği, Sıfır yük ve yakıt kaçağı, süreç kaybı, güvenlik açığı verilmesin ve süreç kaybı yaşanmasın diye kendilerine belirledikleri ilkeler doğrultusunda tersanelerinde gemi yönetimi alanında hizmet vermektedir.

Tersane yönetimi başlı başlına uzmanlık gerektiren ve baştan sona konusunda yetkinlikleri olan kalifiye işçi çalıştırılması zorunlu alanlar olarak görünüyor. Çünkü denizin üzerinde gemileri yüzdürmek, bunların bakımlarını zamanında yapmak ve yönetmek çok zor bir iş. Dolayısıyla tersanelerle herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gerekiyor.

Beşiktaş Tersanesi, Beşiktaş Grup şirketi olarak gemi yönetimini tersanelerde profesyonelce yapıyorlar. Hem de gemi inşası ve onarımı alanlarında hizmet veriyor.Sosyal projeler alanında ise Istanbul Teknik Universitesi, Dokuz Eylul Universitesi direkt olarak destek verdikleri üniversiteler arasında bulunuyor. Ayrıca Kalkavan Ailesine Ait Okullar: İbrahim Kalkavan Denizcilik Okulu, Rize, Sarayköy, Yusuf Kalkavan Lisesi, Mersin, Salih Kalkavan İlkokulu, Rize olarak sıralanıyor.

Ayrıca seminerlerde de operasyon, iletişim ve sonuçlara odaklı yönetim alanında da boy göstermişler. Tanker taşımacılığında güvenlik ve kalite konularında da seminlerde konuşmacı olarak da yer almışlar.

Beşiktaş Tersanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yalova Tersaneler Bolgesi A10 Parsel Altınova / Yalova

Beşiktaş Tersanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beşiktaş Tersanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beşiktaş Tersanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. CAFER GÖKÇE dedi ki:

  Merhaba;
  15 yıl Kamu Kurumlarında amir pozisyonunda hizmetim ve 14 yıllık tersane bünyesinde; yasal çerçevede bordro , tahakkuk , tüm teşvikler konusunda deneyimli, Çalışma Bakanlığına bağlı tüm kurumlarda hiç bir şekilde İPC maruz kalmadan ve tüm teşviklerden zamanında yararlandırma, eleman seçme ve yerleştirme, halen bir firmada İK uzmanı olarak çalışıyorum ve ayrıca İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında danışmanlık yaptığım bir firma ve iki avukatlık bürosunda hizmet veriyorum.
  Adını çok duyduğum ve kurumsallaşma yolunda en çok güvendiğim firmanız bünyesinde hizmet vermek benim için gurur verici olacağı kanaatindeyim.
  Saygılarımla.

 2. Hüseyin haki kaya dedi ki:

  10 yıllık tav defermesyon ustasıyım. Tersan, Gemak, Cemre, Sefine Biga Antalya’da yat, üçüncü köprü körfez köprüsü projelerinde deneyim ve başarılıyım. 7 aydır tersanelerden uzak kaldım, tavcılıkta çelik alüminyum krom gördel derin posta ve diğer tavla ilgili herşeyi bilirim. Bizim meslekde asla sınır yoktu, beşiktaş tersanesi bünyesine tavcı gerekirse çalışmakdan onur duyarım. Not; ayrıca tav ekibi kurabilirim.

 3. hasret tokalak dedi ki:

  10 yila yakin gemi makineleri bolumunde silici yagci ve makine losturomosu olarak kadame kademe gorev yaptim artik gemilerde degil tersanede makine tamir bakim onarim gorevinde bulunmak istiyorum saygilar.

 4. eyyüp kaplan dedi ki:

  Kule vinç operatörüyüm. 5 senelik deneyimim var. 10 senedir bu işin içerisindeyim. 25 senedir Yalova’dayım.

 5. Haluk DEMİR dedi ki:

  2011 Yılında Yalova Adliyesi Yalova İl Seçim Kurulu Başkanlığından emekli oldum. 1961 İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Ön Lisans Mezunuyum. Memur iken çalıştığım pozisyon On parmak (F) Klavye Mic.Ofis Bilgisayar Programı, Paket Program ve Excel Programları ile bütün büro İş ve İşlemleri, yazışmalar, Arşivleme v.s

  26 senelik memuriyet hayatımda mesai saatlerine riayet eden, dürüstlük ilkelerine bağlı, çalışma arkadaşlarına ve amirlerine saygılı, dil, din, ırk gözetmeksizin özverili şekilde çalışan işini yarım bırakmayan gerektiğinde fazla mesai yapıp işleri bitiren, aldığım aylığı kuruşuna kadar hak etmeye çalışan bir memurdum.Yıllık sicil notlarım 90 ve 90 puanın üzerindedir. 26 yaşında engelli bir oğlum var bu sebepten acil işe ihtiyacım var.Yalova merkezde ikamet ediyorum. Sizelere faydalı olacağıma inanıyor, sizlerin değerli takdirlerine bırakıyorum. Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ