Anasayfa / Denizcilik Mayıs 18, 2016

Beşiktaş Denizcilik İş Başvurusu

Beşiktaş Denizcilik iş imkanları ve bu firma hakkında önemli bilgiler verilmektedir. Beşiktaş Denizcilik gemilerinde işçi ve personel olarak çalışmak için alt kısımda verdiğimiz başvuru linklerine tıklayabilirsiniz.

Beşiktaş Denizcilik Hakkında Genel Bilgiler
Beşiktaş Gemi İnşaa Anonim Şirketi, Yalova, Altınova da gemi inşası ve onarımı alanında hizmet ve faaliyetlerini sürdürüyor. Hedefleri yüksek kalitede, güvenilir yeni inşaatlar yapmak ve gemi inşası ile onarımı konusunda bütün Avrupa Bölgesi’ nde ünlerinin sürekliliğini sağlamak. Gemi onarımında ise uzman bir ekibe sahipler,

Hizmetlerini Yalova’ da bulunan tersanede yapıyorlar. 2008 Beşiktaş Tersanesi’ nde Beşiktaş Grup olarak 21 tanker inşa ederek işe başlamışlar. Tankerlerin malzemeleri, çalışanları ile full kontrat yaparak başlamışlar ve yurtdışı müşterilerine ayrıca bu konularda destek vermişler.

Beşiktaş Gemi İnşaa Anonim Şirketi’ nin yaptıkları kontratlar ve işler arasında; Benzin Pazarı, Hazar Denizi Pazarı, Açık Denizler ve Balıkçılık bulunuyor. 2013 yılında İtalya ile 9000 cbm Ethylene Carrier anlaşması ile benzin ve ısıtmaları için anlaşma imzalamışlar ve Galata Tersanesine teslimatlarını yapmışlardır. Aynı zamanda en büyük yağ taşımacılık şirketi olan Volga Don Channel ile nehir tipi ulaşım sağlamak üzere 7 ünite ürün teslimatı yapmışlardır. Hazar denizi pazarında, bir Azerbeycan şirketine küçük destek botları sağlanmasında hizmet vermişlerdir.Açık deniz ve balıkçılık pazarında ise 3 tane daha önemli kontratları bulunmaktadır. Lukoil’ e operasyonları sırasında benzin taşımak üzere gemi inşa etmişlerdir. Kuzey Avrupa, Norveç de iki farklı firmadan sipariş olarak 75 metre uzunluğunda amiral gemisini 2014 yılında teslim etmişlerdir.
Gemi Onarım Alanında ise, mühendislik çalışmaları, genel servisler, çelik yenileme ürünleri, dış görünüm çalışmaları, dış yüzey onarımı, temizlik ve boyama, kamara, elektronik çalışmalar, kuru havuzlama ve manevra sahası hizmeti veriyorlar.

Beşiktaş Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Piyale Paşa Blv. Memorial Center A Blk. Kat: 15, Okmeydanı, Şişli, İstanbul

Beşiktaş Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beşiktaş Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beşiktaş Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Beşiktaş Denizcilik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 16 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. serkan çoban Kasım 16, 2015

  Kamarotum Arkas’ta çalıştım. Şu an boştayım, iş arıyorum.

 2. hakan özer Aralık 7, 2015

  Selam, kamarotum. İş arıyorum, saygılarımla.

 3. yusuf keskin Aralık 18, 2015

  Kamarot belgelerim hazır. Askerlikle beraber 24 ay hizmetim var. 10+14 karada da hizmet sektöründe çalışıyorum. Ahçı olmak için uğraşıyorum.

 4. FERİT NAZİK Aralık 22, 2015

  Aşçı olarak görev yapmaktayım evraklarım tamamlanmıştır… En son kontrat attığım firma yasa holding Türk mutfağı ve dünya mutfağına hakimimdir. Karada yaptığım iş mutfak şefi olarak devam etmekteyim… Cv atmayı beceremedim yardım ederseniz sevinirim.

 5. şevket keleş Aralık 24, 2015

  Usta gemiciyim, tankerciyim evraklar hazır.

 6. minsin volkan Aralık 26, 2015

  27 aylık tanker hizmetim var. 6+7+4+6+7 kontrat.

 7. ersin tek Aralık 29, 2015

  Yağcı yeterliliğine sahibim, tüm stcw lerim mevcuttur. İş aramaktayım ve sizin gibi büyük bir şirkette çalışmak istiyorum. Meslek lisesi mezunuyum. Motor bölümünü okudum, 3 yıldır denizde çalışıyorum. Tanker ve kimyasal evraklarım hazır.

 8. gokmen tanişman Şubat 18, 2016

  Slm, eskiden sizinle çaliştim, bir çok geminizde. Şimdi her şeyi sizinle öğrendim ve eski yuvama dönmek istiyorum. Sizinde bana bir şans vermenizi umarim.

 9. ERCAN GENÇ Mart 1, 2016

  merhabalar kaptanoglunda .calistım eylul k sadan k ve pine hayat holding şuan gemileri kalmadıgı için personel iş bulmakta zorlanıyor .kagıdım . ahcıbaşi acil olursa kamarot olarakta cıkabilirim.

 10. murat sezer Mart 10, 2016

  Uzun donem güverte stajı yapmak istiyorum, tüm evraklarım hazırdır. İlk defa katılacağım.

 11. Ali kaya Nisan 4, 2016

  İyi çalışmalar. Makine fiteriyim, Akmar Denizcilik’te 1 kontrat armador denizcilikten 5 kontrat çalışmam var ve makine imalatı mesleki 25 yıl iş tecrübeye sahibim. Torna var, gümüş kaynağım var. Yenileme ve tamir temel eğitim belgeleri ve aşı kartım var.

 12. ibrahim kılınç Nisan 7, 2016

  Usta gemiciyim, denize 2001’de çıktım. Bugüne kadar iki şirkette çalıştım. YASA DA KAPTAN OĞLUNDA CALIŞTIM. İş bekliyorum ve evraklarım hazır.

 13. esref özsoy Mayıs 2, 2016

  Makine fiteriyim ve iş arıyorum. Yeterince tecrübem vardır. Evraklarım hazır ve 1994’den bu yana gemilerde görev yapmaktayım. İlgilenirseniz sevinirim.

 14. dinçer Mayıs 11, 2016

  Nemtaş’ta çalıştım ve evraklarım hazır. Sizinle çalışmak istiyorum. Saygılar, iyi çalışmalar.

 15. Mohammed Mayıs 14, 2016

  Ben elektrikçiyim ve iş arıyorum. Her türde iş elimden gelir.

 16. yüksel CIRIK Mayıs 17, 2016

  On dokuz yıl bir firmada zabitan kamorotu olarak çalıştım. Bir aydır izindeyim. Beşiktaş ailesine katılmak istiyorum, herkes memmun kalır. Saygılarımla selametle…

Yorum Yap