Berksan Mühendislik İş Başvurusu

Sürekli gelişen sektörlerden biri de İnşaat sektörüdür. Bu sektöre paralel olara mühendislik hizmetleri de gelişmiştir.1998 de kurulmuş olan Berksan Mühendislik de zamanın gelişimlerine ve yeniliklere sürekli ayak uydurmayı başarmış ve alanında başarılı olmaya devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışı olarak hizmet sunan firmamız her türlü proje, tasarım, montaj ve müşavirlik konularında da hizmet vermektedir.Firmamız yönticileri ve çalışanları, hedeflerimiz doğrultusunda ve günümüz gerekliliklerine paralel olarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.Bu gelişimle beraber, her türlü teknik standartları da takip ederek, tecrübelerini ve birikimlerini gelecek nesillere aktarma yolunda önemli adımlar atmaktadır.Gelişen her türlü teknik ve yapısal gelişimi günü gününe takip eden firmamız, çalışanları için de, kurum içi hizmetler vererek kendilerini geliştirmeleri konusunda davrandığı titizliği göstermektedir.Bütün bunların yanında sosyalleşme konusunda da titiz davranan firmamız, düzenlediği yemek organizasyonları ve kaynaşma toplantılarıyla, tecrübelerin çalışanlar arasında birbirlerine aktarılmasını amaçlamaktadır.Teslim ettiğimiz her projeden sonra, etüt çalışmaları yaparak hizmetlerimizi daha ileri düzeylere nasıl taşıyabileceğimiz konusunda bilgi alış verişlerini eksiksiz ve düzenli olarak yerine getirmektedir.Sadece düzenli zamanlarda değil, zorluklar karşısında da bir bütün olarak çalışmaktan vazgeçmeyen firmamız, hatalarından ders çıkartmayı ve kendini geliştirmeyi usanmadan arzulamaktadır.

Bireyselliğe karşı olan Berksan Mühendislik, her durumda ve her projede ekip çalışmasının verdiği güçle ve bütün olmanın verdiği tecrübeyle zamanında teslim konularına azami olarak dikkat etmektedir.

Berksan Mühendislik İletişim Bilgileri
Adres; Kısıklı Caddesi No:4 Sarkuysan Ak İş Merkezi S Blok Kat: 4 Altunizade – İstanbulBerksan Mühendislik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Berksan Mühendislik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Berksan Mühendislik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ