Bergen Lojistik İş Başvurusu

Günümüzde internet kullanımının artması, her türlü iletişim araçlarının ekstra özelliklerle geliştirilmesi sonucu birçok sektör buna paralel olarak gelişmiştir. Bunların başında ticaret gelmektedir. Ticaretin gelişmesi de lojistik hizmetlerinin gelişmesine vesile olmuştur.

Bergen Lojistik, her türlü gelişime ve değişime ayak uydurabilmiş 1978 de kurulmuş bir firmadır. Her türlü ithalat ve ihracat taşımalarının;hava,deniz ve karayolu ile koordine ederek,ister kapıdan kapıya,ister limandan limana göre lojistik hizmetleri vermektedir. Firmamız,konusunda uzman personeli ile lojistik konusundaki beklentilerinize karşı her türlü çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Lojistik hizmetinin yanında, evinizin hazır olmaması durumunda, eşyalarınızı; sürekli olarak rutubet ve nem kontrolü yapılan,7 gün 24 saat güvenlik görevlileri gözetimi altında tutulan, her kişiye ayrı kompartımanlar şeklinde düzenlenmiş depolarımızdan da faydalanabilirsiniz. İstanbul merkezli depolarız, ulaşım olarak da çok merkezi bir noktada olup dilendiğinde kolayca ulaşılabilirdir.

Bünyesinde klimalı araç ve forklift bulunduran firmamız, alternatif giriş gerektiren hacmi büyük eşyalarınız için de, talepleriniz doğrultusunda, asansör ve vinç temin edebilmektedir. Uluslar arası taşımacılıkta hatırı sayılır bir geçmişe sahip olan firmamız, gerekli prosedürler konusunda da gerekli bilgilere sahiptir. Gümrük giriş ve çıkışlarında evrak takibinin öneminin farkında olan firmamız, dilerseniz sizler için evrak takibi yaparak, sizleri olası yüksek ve canınızı sıkacak cezaların da önüne geçebilmektedir. Lojistik konusunda garantili hizmet vermeyi taahhüt eder Bergen Lojistik olarak sizlere daha iyi hizmet sunmak için çabalıyoruz.

Bergen Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Kore Sehitleri Cad. Kaya Aldogan Sokak, No: 3/6 Zincirlikuyu İstanbulBergen Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bergen Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bergen Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ