Anasayfa / Enerji Haziran 8, 2016

Bereket Enerji İş Başvurusu

1995 yılında Denizli merkezli olarak kurulmuş olan Bereket Enerji, Türkiye’nin hidroelektrik potansiyelini kullanarak yerli ve yenilenebilir kaynaklardan enerji üretilmek için kurulmuştur.

Otoprodüktör statüsünde hidroelektrik santrali yapımına başlayan Türkiye’nin ilk enerji şirketi olan Bereket Enerji, tüm Ar-Ge ve fizibilite çalışmalarını bünyesinde görevlendirdiği kendi çalışanları ile yapmaktadır. Bereket Enerji Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm özelleştirme ihalelerine girmeyi başarmış ve 5 yılda %300 büyüme göstererek çalışan sayısını 10.000’ne çıkarmıştır. Bereket Enerji ilk başladığı yıllarda sadece Denizli bölgesinde faaliyet göstermekte iken, daha sonra Aydın ve Muğla illerinin de elektrik dağıtım ihalelerini almış ve en son 2013 yılından Manisa ve İzmir illerinin de elektrik dağıtım ihalelerini alarak kıyı Ege’de yer alan tüm illere elektrik dağıtan bir şirket haline gelmiştir. Bereket Enerji bugün 16 hidro elektrik santrali ve 3 ayrı bölge konumlandırılmış rüzgar enerji santralleri ile elektrik üretmektedir. Güneş’ten enerji üretmek için çalışmalarına devam etmekte olan Bereket Enerji bunun için 100 Milyon TL’lik bir yatırım ile fabrika açmak için gerekli girişimlere başlamıştır.Uluslar arası platformlarda da tanınmayı hedefleyen Bereket Enerji geçtiğimiz günlerde Nijerya’da bir konsorsiyum ile girmiş olduğum elektrik dağıtım ihalesini kazanmıştır. 16 milyon nüfusa sahip bir bölgede hizmet verecek olan Bereket Enerji Türkiye’de kullanıp başarılı olduğu hizmet ve teknolojiyi Nijerya’ya taşıyarak ismini tüm Dünya’da duyurma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.

Bereket Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 15 Mayıs Mahallesi 75. Yıl Esnaf Sarayı, No: 2 DENİZLİ

Bereket Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bereket Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bereket Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Bereket Enerji İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. hanife Ağustos 27, 2015

  İş arıyorum, iş olanakları hakkında bilgi alabilir miyim?

 2. Çağlar susar Kasım 10, 2015

  Bozdoğan-Aydın i.s m.e.t.e.m 2006 Metal işleri bölümü mezunuyum. Mezuniyet derecem 4.54.s.ü Ereğli meslek yüksek okulu iki yıllık mekatronik bölümü terk durumundayım. İş için referansım yeni köy termik santralinde çalışan elemanınız Fevzi beydir. İş tecrübem mevcuttur. Başvurum yatağan termik santrali içindir. Cevabınızı beklemekteyiz. Başvuruyu yapan: Çağlar Susar.

 3. Fetullah kebabcı Ocak 18, 2016

  İŞ ARAMAKTAYIM. K.MARAŞ AFŞİN B.TERMİK SANATI BÖLÜMÜNDE ÜC YIL CALIŞDIM. BONSERVİSİMDE VAR. MUĞLA TERMİKDE İŞ ARIYORUM.

 4. Önder CANER Ocak 22, 2016

  Karotlu sondaj ustasıyım. Değişik madenler de ve değişik hidrolik makineler de çalıştım. 10 yıllık sondaj tecrübeli ehliyeti olan SONDÖRüm. İş arıyorum, lütfen geri dönüş yapın.

 5. onur çelik Şubat 25, 2016

  d sınıfı ehliyetli tır şoförüyüm tüm belgelerim mevcut şoförlük işi arıyorum

 6. Ekrem Yılmaz Mayıs 19, 2016

  Ağır vasıta ehliyetim ve kaynakçı belgem bulunmaktadır. Ayrıca forklift belgemde var. Zonguldak Elsan Çates’de çalıştım.

Yorum Yap