Bepaş İş Başvurusu

21.150.000 TL sermaye ile 1997 yılında İstanbul’da kurulan Bepaş, Bellona ve Mondi Ürünlerinin satış ve pazarlaması ile ilgilenen bir şirkettir. Özellikle de İstanbul Avrupa/Anadolu bölgelerinde faaliyet gösteren firma, Bellona ürünleri için 286 bayi, Mondi için ise 162 bayi ile hizmet veriyor. Şirket politikasını müşteri memnuniyeti olarak belirleyen Bepaş firmasının Esenler’de ve Akfırat’ta merkezleri bulunan firmada 221 personel çalışıyor. Aynı zamanda da 68 araç ile hizmet vermektedir. Sadece Mondi ve Bellona firmalarının koltuk takımlarını, kanepeleri, yatak takımlarını ve ev tekstillerini İstanbul’un her yerine aktarmaktadır.

Boydak Holding firmasına ait olan Bepaş A.Ş. pazarlama işinde sektörün başıdır. Büyük firmalar ile küçük firmalar arasında köprü görevini gören şirket, en uygun yollar ile hem büyük hem de küçük firmaları üzmeden hizmetlerine devam ediyor. Sürekli olarak yatırım yapan ve her yatırımın başarılı olması Bepaş’ın en büyük politikasıdır. Globalleşen dünyada iş gücünün kullanımına önem veren Bepaş, sürekli olarak kendini geliştirmeye ve filosunu genişletmeye başladı. Sürekli olarak bayilerinin kalitesini arttıran Bepaş, çalışanlarının mutlu ve motive olması için eğitim ve seminer faaliyetleri vermektedir. “Güzel yaşamak sanattır” sloganı ile hizmet veren bu firma bunu sağlayabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Hayatınızı sürdürdüğünüz yerin konforlu ve estetik olması, dayanıklı ürünlerin kullanılması için Bepaş sizlere Bellona ve Mobdi ürünlerini ulaştırmaktadır.

Bepaş İletişim Bilgileri
Adres; Oruç Reis Mah. Giyimkent Sitesi Vadi Cad. No:3 ESENLER / İSTANBUL

Bepaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bepaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bepaş insan kaynakları ve kariyer sayfası. 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ