Bemar İş Başvurusu

İzmir de 1991 yılında kurulan firma kuruluş amacı kariyer okulları olmasıdır. Türkiye nin ihtiyacı olan kariyer planlaması olan eğitimlerin verilmesini sağlan bemar kariyer okulları ISO 9001 kalite anlayışından yola çıkmıştır.

Okulumuz kariyer anlamında bir çok eğitimin merkezlerini kurmuştur. Bunlardan bazıları; ecdl test ve eğitim merkezi, ıbt toefl test merkezi, mikro yetkili eğitim merkezi, nebim yetkili eğitim merkezidir. Birçok programın eğitimini veren okulumuz kariyer planlaması yapılırken ön sıralara geçmeniz için eğitimlerine hız vermeden devam etmektedir.

19 yıldır yüzlerce öğrencisi olan bemar kariyer okulları birçok ilde şubesi bulunmaktadır. Başlıca; kayseri, Kocaeli, İstanbul Gebze, İstanbul şişli, İstanbul Kadıköy, Ankara Kızılay, Denizli, Kütahya, Eskişehir, Antalya, Isparta vs. iller olmak üzere bunun yanı sıra birçok il ve ilçede eğitimlerine devam etmektedir. Genel Müdürü Mehmet Kutlunun önderliğinde hızla aynı zaman da emin adımlarla büyüyen okullarımız birçok kişinin ihtiyacı olan eğitimleri karşılamıştır.

Eğitim bölümlerine bakıldığı zaman bilgisayarlı muhasebe ve finans okulu, insan kaynakları uzmanlığı, dış ticaret e-ticaret uzmanlığı okulu, satış pazarlama uzmanlığı eğitimi, Office programları eğitimi, grafik ve web eğitimi okulları ile kariyer imkanlarınızı artırmanın yanı sıra bu dersler ile yetinmediler. Bunların yanı sıra network uzmanlığı, yazlım uzmanlığı eğitimi, veri tabanı uzmanlığı gibi eğitim okulları ile birçok okulun veremeyeceği eğitimleri öğrencilerine vererek kariyerlerini şekillendiremeye yardımcı olmaktalar.Bemar İletişim Bilgileri
Adres; Halaskargazi Caddesi, No: 145, (atatürk Müzesi Karşısı) Kat: 3 Osmanbey, Şişli, İstanbul

Bemar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bemar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bemar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ