Beks Gemi İş Başvurusu

Beks Gemi İşletmeciliği ve Ticaret Aş. 2011’de mayıs ayında kuruldu. Şirketin amacı okyanus aşan gemilerin yönetimini taahhüt etmektir. Şirketin ana hedefi deniz taşımacılığı hizmetinde önde gelenlerden olmaktır. Şirket bu amaca yönelir iken güvenilir bir şirket olmayı da amaçlamaktadır. Şirketin yönetiminde Güney Kore’nin ve Çin’in tersanelerinde inşa edilmiş dört tane yük gemisi yer almaktadır.

Modern filosu olan şirketin vizyonu Uluslararası denizcilik sektöründe uluslararası endüstri standartlarına uygun kalitede gemiler ile can, mal ve çevre güvenliğini sağlayarak nesillerce deniz işletmeciliği yapmak amacını taşımaktadır. Şirketin misyonu ise Uluslararası denizcilik sektöründe sürekli gelişerek, etkinlik ve verimliliği sağlamaktır. Denizcilik endüstrisinin standartlarına uygun kalitede genç, dinamik ve kalitede gemi filosu oluşturarak büyüyüp çalışanları ve iş ortakları için her daim karlı bir şekilde yarınlara yürümektir.

Beks Gemi İşletmeciliği ve Ticaret Aş. Operasyon, Bakım, Gemi Kiralama, Personel Kiralama servisleri vardır. Bu gemiler yüksek kalitede güvenli, faydalı ve ekonomik bir şekilde dünya üzerinde ticaret yapmaktadırlar. Şirketin Genel Yönetim Merkezi İstanbul\ Türkiye’de bulunmaktadır.

İşletmenin altındaki gemiler: Beks Halil, Beks Nazik, Beks Cenk ve Beks Yılmaz.Beks Gemi İletişim Bilgileri
Adres; Muratpasa Mh. Uluyol Cad. İstanbul Tower No:17-19 Kat:15 Bayrampaşa İstanbul

Beks Gemi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beks Gemi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beks Gemi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ