Anasayfa / Fabrika ve Sanayiler Temmuz 31, 2015 731 okunma

Bekkiler İş Başvurusu

Bekkiler Metal iş ilanları ve personel, eleman alımı. Bekkiler iş başvuru formu, insan kaynakları ve iletişim bilgileri…

Bekkiler grubunun temellerini Mehmet Lütfü Bekki 1967 yılında atmıştır. Bekki Balıkesir’de olan dükkanında hırdavat, nalburiye satışı yaparak ticari hayata atılmıştır. 1972 yılında ise Göktepe Sert Plastik borularının Balıkesir bayiliğini aldı. Cam, sulama boruları ve soba satışında da müşterilerinin talepleri ile ilerledi. 1983 yılında çocukları Hüseyin Bekki ve Abdullah Bekki de babalarının iş yerine girer ve boru, metal, saç işleme faaliyetleri işe dahil edilir. Kardeşler bu işte büyük başarılar sağlar.

Artan talepler ile Balıkesir ilinin dışına da satış yapmaya başlarlar. 1995 yılında ortaklar yürüttükleri çalışmalar sonucunda büyüdükleri kanısına varırlar ve Bekkiler Metal Aş. Kurulur. Böylece çalışmalar hızlanır. Grup demir çelik ürünlerinde daha fazla satmaya başlar. Demir çelik ürünlerine daha fazla ağırlık verirler. Bilgisayar tecrübesine gerek duyulan ağır makineler kullanılmaya başlanır. Müşteri memnuniyeti, müşteri sadakati bir markanın doğmasını sağlar.Bekkiler Metal Aş. Çivi fabrikası satın alarak imalata başlar ve üretim alanının yetersiz kalması ile ihtiyacını karşılayacak yer bulmaya çalışılır. 11 bin metrekarelik kapalı alana sahip Beksan çivi fabrikasını kurarlar. Daha sonraları geliştikçe gelişirler, büyüdükçe büyürler. Ülke genelinde sektörel fuarlara katılmaya başlarlar. Çalışkan, dinamik ve ilerici olan grup başarının anahtarının verimli, planlı ve disiplinli çalışmaktan geçtiğini düşünmektedir. Çalışanlarına büyük değer vermekteler ve çevrenin korunmasına duyarlılar. Ülkenin ekonomisine değer katmak onların en önemli hedeflerinden biridir.

Bekkiler İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Sanayi Sitesi 48. Sk. No:1 Balıkesir

Bekkiler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bekkiler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bekkiler insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Bekkiler İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap