Bekard Yemek İş Başvurusu

Hazır yemek üretimi ve catering sektöründeki faaliyetlerine 1996 yılında başlayan Bekard hizmete “Günaydın Kardeşler” unvanı ile başlamış olup her geçen gün hizmet kalitesini daha da artırmıştır. Şirket yakaladığı başarılar sayesinde birçok şirkete yemek yapımı, dağıtımı ve sonrası hizmetler vermektedir. İş hayatında olan birçok kişiye hizmet vermekte olan şirket ayrıca özel davet ve etkinlikler de düzenlemektedir. Şirket okullara, hastanelere, bürolara, fabrikalara ve şantiyelere de yemek hizmeti vermektedir.

Şirket dünya mutfağının lezzetlerini müşterilerine sunmaktadır. Dünya mutfağının tüm inceliklerini, kaliteli yemeklerini, deneyimli ve temiz çalışanları ile sunan Bekard tüm müşterilerini memnun etmektedir. Şirket müşterilerine yüksek kalitede sağlıklı yemekler sunar. Yemekler gıda mühendisleri kontrolünde aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Üretimde sunulan yüksek standartlar ile hizmet verilen tüm kurumlarda memnuniyet algısı oluşturmuştur. Şirket yemek malzemelerini seçer iken titiz davranır. 1. Sınıf kalitede olan et, süt, yağ ve bakliyat gibi ürünleri seçer. Bu ürünler 1. Elden temin edilir. Çünkü şirket toptan alım yaparak maliyeti aşağılara indirmeye çalışır. Böylece maliyet düşürülür ve müşteriye hem kaliteli hem de ekonomik mönüler hazırlanır.

Misyonu bu şekilde olan şirketin vizyonu ise başarılarının devamını sağlayarak yarınlara daha sağlam daha kaliteli adımlar atmaktır. Başarıları şirketi sürdürülebilir bir istikrara kavuşturmuş olsa da müşterilerinin memnuniyetini daha da yükseltmek onlara lezzetli bir gün daha katabilmek hedefidir.

Bekard İletişim Bilgileri
Adres; Pik Dökümcüler San. Sit. Başakşehir / İSTANBULBekard Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bekard firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bekard insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ