Anasayfa / Hastaneler Temmuz 30, 2015

Behçet Uz Hastanesi İş Başvurusu

Doktor Behçet Uz’ un kendi imkanları ve halk yardımı ile bir araya getirdiği maddi olanaklar dahilinde kuruculuğunu bizzat kendisinin üstlendiği bir çocuk hastanesidir. Temel atma işlemi, çocuklar için büyük bir anlamı olan 23 Nisan’ da gerçekleştirilmiştir. (1938 )1946 yılında, tamamlanması gereken eksikler olduğu gerekçesi ile Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlanma yoluna gidilen hastane, faaliyete ilk olarak 150 yatak kapasitesi ile başladı.

Bu tarihten itibaren 21 yıl içerisinde, birçok kuruluş tarafından yapılan yardımlar ve üstlenilen genişletme çabaları dahilinde Behçet Uz Hastanesi’ nin 150 yatak kapasitesi, 550 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Ancak günümüzde 368 yatak kapasitesinde İzmirli vatandaşlara hizmet vermektedir.

Çok uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler ve yetiştirdiği uzman kişiler bakımından adından sıkça söz ettiren bu çocuk hastanesi, bu yönüyle Türkiye’ de en köklü çocuk hastanelerinden biridir. Çocuk hastalıkları konusunda her branşa yönelik tedavi ve hizmet olanağı sağlayan hastanede, halen alanında uzman ve deneyimli kişiler görev yapmaktadır.Sınırlı olanaklar dahilinde yapımına başlanan, ancak bugün Türkiye’ nin en köklü çocuk hastanelerinden biri olan Behçet Uz Hastanesi, İzmir’ in her köşesinden gelen minik hastalara kapılarını aralamaktadır. Onlara ve ailelerine en iyi hizmet koşullarını sağlayabilmek adına, teknik donanımlarını sürekli yenileyen ve kendisini geliştirmeyi hiç bırakmayan bu hastane minik hastalar ve aileleri açısından adeta bir umut kaynağıdır.

Behçet Uz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İsmet Kaptan Mahallesi, Sezer Doğan Sokak, No:11 Konak/İZMİR

Behçet Uz Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Behçet Uz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Behçet Uz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Behçet Uz Hastanesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. Emel ÖZSAYIN Şubat 18, 2016

    Merhabalar benim MEB BAKANLIĞI, ONAYLI TIBBİ SEKRETER, SAĞLIK ETKİLİ İLETİŞİM, BİLGİSAYAR,SERTİFİKAM BULUNMAKTADIR. Hastanenizde çalışmak isterim. Bana ulaşırsanız mutlu olurum.

  2. Sevda Çizik Nisan 2, 2016

    İyi çalışmalar lise kimya bölümü mezunuyum. Staj dahil devlet hastanesinde 4 yil laboratuvarda kan bolumunde gorev yaptim. Ayrica kadin dogum doktor asistanligi yaptim. Tüm bunlarin yaninda bilgisayarli muhasebe sertifikamda var. Hastanenizde uygun bir pozisyonda gorev yapmak çok isterim. Bana ulasirsaniz cok mutlu olurum.

Yorum Yap