Beeline İş Başvurusu

1990 yılında kurulmuş olan takı ve aksesuar devi beeline o günden bu güne 48 ülkede 5000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarının içinde Türkiye’de bulunan beeline bugün 15500 satış alanı ile Avrupa’da modayı takip eden güçlü bir konsepti olan mücevher ve aksesuar devi olmuştur. 1998 yılında geliştirdiği SIX markası ile yeni bir fark yaratan beeline Avrupa’nın tamamında 185 store ve 1700 satış alanına ulaştı. SIX daha çok stil sahibi ve kentli müşterilerin ilgisini çekmektedir.

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde consept mağazaları bulunan SIX markasının fiyat ve ürün kalitesi karşılaştırıldığında ödenen fiyatın karşısında alınan kaliteli mücevherin doğru orantılı olması SIX markası sayesinde beeline firmasının bir marka haline gelmesini sağlamıştır. Beeline’ın bir diğer markası olan I AM ile gelişen yeni trendlere ve oluşumlara uyum sağlayabilen farklı bir konsept ile hazırlanmış neredeyse her iki hafta da bir değişen bir ürün yelpazesine sahip Avrupa’da özellikle genç bayanlar tarafından sıkı takip edilen bir marka haline gelmiştir.

Ürünlerinin tamamı Avrupa’da insan sağlığı açısından takı sektöründe geliştirilmiş standartlara uyan beeline özellikle nikelsiz mücevher üretiminde 97/24 AB talimatlarını göz önüne alır ve bu doğrultuda ürünlerini insan sağlığını tehdit etmeyecek bir şekilde üretmektedir. Yapılan ürünlerin testleri Avrupa’da tarafsızlıkları ve başarılar kabul edilmiş laboratuarlarda yapılmakta olan beeline mücevherleri daha sonra ülkelerde mevcut olan satış alanlarına gönderilmektedir.

Özellikle nakliye işlemlerinin pek çoğunu denizyolu kullanarak yapmaya özen gösteren beeline, aynı zamanda geri dönüşebilen ambalajlar kullanarak çevreye olan duyarlılığını tüm müşterilerine ve tüm insanlığa göstermektedir.Beeline İletişim Bilgileri
Adres; Levent Cad. No: 19 1. Levent – İstanbul

Beeline Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beeline firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beeline insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ