Bdo Denet İş Başvurusu

Bdo Denet 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de hizmet vermektedir. Şirket kurulduğu ilk andan bu yana şirketin amacı, müşterilerin güvenilir bir danışmanı olmak ve yakın ilişkiler çerçevesinde ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunabilmektir. Kuruluş yılı 1981’dir, şirket 1993’ten bu yana BDO International Üyesidir. Merkez ofisi İstanbul’dadır. İstanbul’da Anadolu Yakası’nda irtibat ofisi bulunmaktadır. Ankara’da temsilcilik bulunmaktadır. 1994’ten bu yana BDO – Türkmenistan ofisi bulunmaktadır.

Bdo Denet yerli ve yabancı şirketlerin denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman ve turizm danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir yelpazede sunarak karşılayan uzman bir mali danışmanlık ve denetim firmasıdır. Şirketin ortakları daha önce Maliye Bakanlığı’nda hesap uzmanı olarak çalışan kişilerdir. Bdo International 6 farklı kıtada, 152 ülkede, 1328 farklı ofiste, 60.000 ortak ve çalışanı ile sektörde yerini almaktadır. Kurum 7,02 milyar dolar ciro ile Dünya sıralamasında denetim ofisleri arasında beşinci sırada yer almaktadır.

Bdo ülke gerçekleri, mevzuatlar ve uygulamalar konusunda evrensel standartlarda değerlendirilen bir konumdadır. Kurumun hizmetleri arasında; Bağımsız Denetim, Turizm Danışmanlığı, Muhasebe ve Raporlama Hizmetleri, E-fatura Uygulama Hizmetleri, Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku, Vergi Hizmetleri ve Hukuk Danışmanlığı gibi hizmetler yer almaktadır. Şirket, müşterilerin taleplerini planlı bir şekilde kontrol etmekte ve yönlendirmektedir. Bu işlemler yapılırken oldukça sistemli çalışan, çalışkan, sürekli kendini geliştiren, azimli ve mevzuata hakim çalışanlar ile yola devam etmektedir.

Bdo Denet İletişim Bilgileri
Adres; Eski Büyükdere Caddesi No:14, Park Plaza K.4 34398 Maslak – İstanbul



Bdo Denet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bdo Denet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bdo Denet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ