BBQ Chicken İş Başvurusu

Günümüzde BBQ Chicken ( Best of the Best Quality Chicken), genesis grubu adı altında 12 alt markasıyla başta Güney Kore, Çin, Amerika, Singapur, Malezya, Fiji Adaları, Suudi Arabistan, İran ve Türkiye olmak üzere birçok ülkede hizmet vermektedir. Şube sayısı 3.500’ü aşan BBQ Chicken tavuk seven herkese hizmet vermektedir. Güney Kore gibi bir ülkede en hızlı büyüyen tavuk satıcısı olarak ödül almıştır. Yatırımcı ve insan kaynaklarının eğitimine önem veren genesis guru kendi işiyle ilgili BBQ Chicken Üniversitesi’ni kurmuştur. Bu anlamda Dünya’da iki firmadan biri olma özelliğine sahip olan BBQ Chicken, Türkiye’de ilk şubesini 2010 yılında İstanbul’da açmıştır.

Gelişme ve büyüme planlarını İstanbul merkezli sürdüren firma, kararlı ve emin adımlar atarak piyasayı yakından takip etmekle birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Tüm şubeleri ile halen hizmet vermekte olan restoran zinciri yakın gelecekte güçlü ürün çeşidi ile piyasada yakından tanıtılması için çalışmalarına devam etmektedir. BBQ Chicken’ın ürünlerinin diğerlerinden farklı olmasının nedenleri ise donuk et kullanmaması, özel soslar ile marine edilerek zeytinyağında kızartılan tavukları müşterilere anında hazırlayıp servis etmesidir. Türkiye’de gıda dışında tekstil ve inşaat sektörlerinde de çalışmalarını sürdüren genesis grubu yakın gelecekte tanınmış gıda markaları arasına girmeyi hedeflemektedir. Kararlı ve emin adımlarla faaliyetlerine devam eden BBQ Chicken, şube sayılarını ülkemizde de arttırarak sektörde ilerlemeyi hedefliyor.

BBQ Chicken İletişim Bilgileri
Adres; Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Caddesi, Naci Kasım Sokak, No 11, Bahçelievler, İstanbul

BBQ Chicken Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BBQ Chicken firmasında kariyer yapabilirsiniz. BBQ Chicken insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ