Anasayfa / İnşaat Eylül 2, 2015

Baytur İnşaat İş Başvurusu

İnşaat sektörünün önemi ülkemiz için tartışılmaz bir boyuttadır. Öneminin asıl sebebi ise, özellikle ülkemizde yapılan kentsel dönüşüm olayıdır. Her gün yeni binalar inşa edilmekte ve de her gün eski ve depreme dayanıksız olan binaların yıkımları artmaktadır. Bu sebeplerden dolayı inşaat firmaları özellikle de Baytur İnşaat, inşaat sektöründe aranan bir firma haline gelmiştir. Baytur İnşaat firmasının adresi ise, Kozyatağı Mahallesi Değirmen Sokak AR Plaza No:16 A Blok Daire 51’dir. Baytur İnşaat İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunmaktadır. Baytur İnşaat, Çukurova Grup firmasının bir kolu olup, firmanın kurulum tarihi ise 1976 yılıdır. Baytur İnşaat firmasının genel vizyonu ise, inşaat sektöründe hem yerel düzlemde hem de uluslararası düzlemde sözü geçen ve de büyük bir firma haline gelebilmektedir.Baytur İnşaat firması kurulduğu günden bu yana komşu ülkeler başta olmak üzere birçok ülkelerle değişik iş antlaşmalarına imza atmıştır. Bu ülkelerden bazıları ise şunlardır; Libya, Irak, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelerdir. Baytur İnşaat’ın genel çalışma alanları ise şunlardır; genel inşaat çalışmaları, su kaynakları, endüstriyel olan bitkiler, ulaşım ve de yeniden yapılandırma projeleridir. Bu genel beş alanda Baytur İnşaat çalışmalarını devam ettirmektedir. Ayrıca yerel düzlemde kazandığı başarılara dünya genelinde kazandığı başarıları da eklemiştir. Dünyanın farklı köşelerinde firmanın özel temsilcilikleri bulunmaktadır. Firmanın diğer önemli bir vizyonu ise, yaptığı her çalışmanın çevreye zarar vermeyecek şekilde yürütülmesini sağlamaktır.

Baytur İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Sütçü Yolu Sok. 72/A, Ataşehir İstanbul

Baytur İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baytur İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baytur İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Baytur İnşaat İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 11 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. sukru ozturk Ekim 23, 2015

  Soguk demirciyim, Suudi Arabistan’da ogerde calistim ve israilde calistim. Guvenlik yaparim, insaatda neis olarak calisirim. Tercih ederseniz sizinle calismak istiyorum.

 2. ibrahimakar Kasım 15, 2015

  Slm, alçı sıva ustasıyım. Ekip var.

 3. ali karayazi Ocak 17, 2016

  Irak’ta Bağdat’ta peyzaj formenliği ve Bob cat operatörlüğü yaptım. Yurtdışı işi arıyorum.

 4. Adıgüzel önel Şubat 5, 2016

  İş kariyerim Suudi Arabistan, Riyat 2 yıl. Rusya kazan monetek 1.5 Özbekistan’da aysel 6 ay yurtdışında çalışmak istiyorum, sıvacıyım saygılarımla.

 5. Sadullahkaya Şubat 11, 2016

  Kalıp ve soğuk demir ustasıyım. 25 yıl inşaat sektöründe çalışmaktayım. Yurtdışı işlerde çalışmak istiyorum.

 6. mehmet bakay Şubat 13, 2016

  Ben elektik ustasıyım, projeden anlıyorum. Pano bağlıyorum, artı arapça dil biliyorum. Daha önce Rusya’da Irakta Libya’da çalıştım. Yurtdışı iş arıyorum.

 7. izzet solmaz Şubat 24, 2016

  yurt dısı ıslerınızde calısmak ısterım daha once mng kargo sırketınde arabıstanda calıstım alcı boya sıva duvar meslegım 50 kısılık grubu koordınelı sekılde calıstıra bılırım ekıpte kura bılırım formenlıkte yapabılırım sımdıden tskler.

 8. bahattin ozbek Mart 1, 2016

  Alcipan ustasiyim yurddisi projelerde bulundum MNG ronesans enka hotel rezidans vila projelerinde bulundum sizinle çalışmak isterim

 9. Kasım söylemez Mart 5, 2016

  Çeşitli firmalarda yurt içi ve yurt dışı santiyelerinde çalıştım. Sıhhi tesisat ve mekanik ustasıyım, ekibimiz mevcut, sizinle çalışmak istiyoruz. Şimdiden teşekkür ederim, saygılarımla.

 10. ismail yalçın Mart 11, 2016

  Sayin Baytur insaat yetkilileri

  Firmanız bünyesi altında sizlerle çalışmak istiyorum. Yurtdışı tecrübem var. Acersan’da Irak’ta 3 sene çalıştım. Gerek ekip olarak, gerek kendim sizlerle alçı, makine alçısı, saten boya işlerinde calışmak isterim, bilginize, saygılarımla.

 11. hakan celik Mart 12, 2016

  Alçı sıva ustasiyim. Ekibim var, rusya, socci, cezayir, costatinede, cezayir algerde calistim, Turkiye’de cesitli illerde calistim, ekip olarak yurt disi is ariyorum.

Yorum Yap