Bayteks İş Başvurusu

Bayteks firması bir giyim markasıdır. Bayteks, Plevne Caddesi, No.45’de Ankara’nın bir ilçesi olan Altındağ’da müşterilerine hizmet vermektedir. Bayteks giyim firması bir yetişkin giyim firması değildir. Aksine Bayteks giyim firması çocuklar ve de bebekler için giyim ürünleri satmaktadır. Giyim üzerine hizmet vermekte olan firmaların hitap ettikleri kesimler genellikle yetişkinler ve de yaşlı olan insanlardır. Bu sebepten dolayı çocuk giyim özellikle de bebek giyim sektörü ihmal edilmiştir. Fakat Bayteks firması bebekler ve de çocuklar için, birbirinden farklı firmaları bünyesinde toplayıp hizmet vermeye başlamıştır.

Bayteks firmasının bünyesi altında, birbirinden değişik firmalardan çocuklarınız ve de bebekleriniz için alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bayteks bünyesinde bulabileceğiniz firmalardan bazıları ise şunlardır; Akkon, Minibanda, Biziz, Estella, Ciccim Baby, Minikon, Yuvam, Bebitof VE Agucuk gibi çocuklar ve de bebeklerin giyimleri için tasarım ve de üretim yapmakta olan firmaları bulabilirsiniz. Çocuklar ve de bebekler için birbirinden farklı ve de kullanışlı ürünler Bayteks bünyesinde satılmaktadır. Giyim eşyasına ek olarak, bebekler ve de çocuklar için ihtiyaç ürünleri de satılmaktadır. Biberon, mama önlüğü, emzik, yürüteç, patik, bebek battaniyesi ve bebek arabası gibi çocuklar ve de bebeklerin özel ihtiyaçlarını da temin edebilmeniz mümkündür. Ayrıca bebeğiniz ve de çocuğunuz için toplu alışverişler yapmak istiyorsanız, Bayteks size hem kaliteli ürünleri ucuz bir şeklide sunmaktadır hem de ürün çeşitliliği sayesinde seçim zorluğuna düşmek zorunda kalmazsınız.

Bayteks İletişim Bilgileri
Adres; Meşrutiyet Mahallesi, Ebekızı Sokak, Ren Apt. No:11/1 Osmanbey Şişli İstanbul

Bayteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bayteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ