Anasayfa / Denizcilik Eylül 2, 2015

Bayraktar Denizcilik İş Başvurusu

Bayraktar Denizcilik ülkemiz genelinde çok önemli bir pozisyona sahip olan bir denizcilik firmasıdır. Türkiye’nin üç tarafının denizlerle çevrili olmasından dolayı aslında denizciliğin öneminin çok büyük olması gerekmektedir. Fakat ülkemiz genelinde ne yazık ki üç tarafının denizlerle çevrili olmasından yeteri kadar yararlanılamamaktadır. Son zamanlarda ise öncü denizcilik firmaları yaptıkları girişimcilik faaliyetleri ve de öncü hareketlerle denizcilik sektörünün hak ettiği değeri kazanması için çok fazla çalışmaktadır. Bayraktar Denizcilik firmasının kurucusu ise başarılı bir iş adamı olarak adından sıkça söz ettiren Arif Bayraktar’dır. Bayraktar Denizcilik firmasının çalışmaları çok eskilere dayanmaktadır.1920’li yıllardan itibaren çalışmalarını hızlandırmıştır. Firmanın ilk kurulduğu yıllarda, firma küçük gemi ve de teknelerle yolculuklarına başlamışlardır. Küçük bir şirket olarak yola çıkmasına rağmen 1940’lı yıllarda oldukça büyük başarılara imza atmıştır. 1976 yılında ise kazandığı büyük başarılarla beraber şirkette büyümüştür. 1976 yılında Haliç’te kendine ait bir alanda çalışmalarını hızlandırmıştır. 1976 yılından iki yıl sonra ise Tuzla’da da kendi firmasına ait bir alanda çalışmalarına devam etmeye başlamıştır. Tuzla’da hizmet vermekte olan alan ise Bayraktar Denizcilik çalışanlarının, arızalı olan gemilere teknik hizmet verdikleri alan haline getirilmiştir. Bayraktar Denizcilik firmasının ana vizyon maddeleri ise şunlardır; denizcilik alanında Türkiye’de birinci hale gelebilmek, dünya denizcilik sektöründe adını duyurarak, aranan bir firma olmaya çalışmak gibi vizyon hedefleri bulunmaktadır.

Bayraktar Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Sadıkoğlu Plaza-5 K:3 D:83 Hasanpaşa 34722 İstanbul

Bayraktar Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayraktar Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bayraktar Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Bayraktar Denizcilik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. serkan çoban Kasım 16, 2015

  Kamorot olarak çalıştım Arkas’ta. Şu an boştayım, iş arıyorum. Sizinle çalışmak isterim.

 2. ismail yıldırım Şubat 26, 2016

  Gemi adami cuzdanim kamarot olarak var uluslararasi calismak istiyorum kabul ederseniz sevinirim istanbuldayım

 3. murat sezer Mart 10, 2016

  Uzun dönem güverte stajı için iş arıyorum. İlk defa katılacağım, tüm evraklarım hazırdır.

 4. Kemalcan çakar Mart 14, 2016

  Gemici olarak gemilerinizde çalışmak istiyorum, vardiye tutma belgem var.

 5. Cemil ARSLAN Mart 14, 2016

  Tecrübeli KAMAROTum. Tüm belgelerim eksiksiz. Yabancı bayraklı Tanker ve Kimyasal gemilerde çalışmaya hazırım. Saygılar.

 6. Cemil ARSLAN Mart 14, 2016

  KAMAROT UM: Deneyimliyim. Her an hazırım, saygılarımla.

 7. Ali kaya Nisan 18, 2016

  m.fiteriyim, 35 yıllık meslek deneyimiyle bilgiye sahibim. Torna tesviye her bilgiye sahibim.

Yorum Yap