Bayburt Üniversitesi İş Başvurusu

31 Mayıs 2008 tarihinde kurulup sadece öğrencilerini bilgi üreten, paylaşan, toplumun yararına sunan sorumlu bir yaşama birer önder olarak hazırlamak değil, aynı zamanda kaliteli eğitim, araştırma ve hizmet programları yoluyla bölge ve ülke insanının sosyal, kültürel ve ekonomik koşullarını geliştirmeyi görev edinen Bayburt Üniversitesi bünyesinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Bayburt Eğitim Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Bayburt Meslek Yüksekokulu, Bayburt Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsü bulunmaktadır ve bölümlerde aktif olarak öğrenciler öğrenim görmektedir.

Bayburt Üniversitesi 3000 üniversitenin kayıtlı olduğu ERASMUS programı üyesi olup diğer üniversitelerle öğrenci stajları, yoğun programlar ve ERASMUS DİL Kursları ile öğretim üyesi ve öğrenci hareketliliği sağlar.

Bayburt Eğitim Fakültesi’nde bilgisayar, fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları, Mühendislik Fakültesi’nde de gıda, inşaat ve makine laboratuvarları bulunmaktadır.Anı zamanda Bayburt Üniversitesinde tüm sınıflarda daha iyi bir eğitim sağlamak için akıllı tahtalar kullanılmaktadır.
Bayburt Üniversitesi Video Konferans Salonu’nda diğer üniversitelerle internet üzerinden bağlantı kururlarak bazı dersler diğer üniversitelerdeki alanında tanınmış hocalar tarafından video konferans yöntemiyle işlenebiliyor. Bu yöntemle öğrenciler birbirini görebiliyor, soru sorabiliyor ve yazılı sınav yapılabiliyor.

Bayburt Üniversitesi birinci katı süreli yayın koleksiyonu, ikinci ve üçüncü katları okuma salonu olarak tasarlanmış, 12000’ in üzerinde basılı yayını ile Merkez Kütüphanesi’yle kullanıcılarına okuma, araştırma, çalışma faaliyetlerini sürdürebilecekleri bir ortam sağlamaktadır.Bayburt Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü Dede Korkut Kampüsü 69000 / Bayburt

Bayburt Üniversitesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayburt Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Bayburt Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ