Bayburt İnşaat İş Başvurusu

Firmanın kurucu ortakları Kıyasi Şentürk, Süleyman Şentürk ve Bayram Şentürk 1973 yılında “ Kıyasi Şentürk ve Ortakları” adı ile alt yapıyla ve inşaatla ilgili çalışmalarına başlamışlardır. Üstlendiklerini işlerin güzel sonuçlarla bitirilmesi, yeni iş imkanları doğurmuş ve büyümesine 1987 yılında Bayburt İnşaat Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti ünvanı ile yeni firma kurulumuyla katkı sağlamıştır.

Bayburt İnşaat kurulduktan sonra gölet ve sulanması inşaatı, içme suyu inşaatı, ilköğretim okul inşaatı, yol inşaatı, vadi ıslahı inşaatı gibi bir çok alanda çalışmalarını başarılı bir şekilde yapmıştır. Çalışmalar yerine getirilirken 100’den fazla iş makinası kullanılmış olup yeterli sayıda araç bulundurduğu makina parkına ihtiyaç oldukça araç sayılarını arttırmaya devam etmektedir ve vaktinde işlerini bitirmektedir. Makine parkında 350’den fazla araç bulunduran firma (20 dozer, 100 kamyon, 15 beton mikser, 10 beton pompası, 15 greydar, 4 vibrasyonlu silindir, 7 kompaktör vb) Ankara, Afyon (gölet inşaatı), İzmir (içme suyu), Sinop, Trabzon (vadi ıslahı), Kastamonu, Burdur (gölet inşaatı) Balıkesir’de (gölet inşaatı) çeşitli alanlarda başarıyla bitirdiği projelerin yanında Bursa, Samsun (yol inşaatı), Kastamonu, Antalya, Adapazarı, Bayburt, Sakarya (kıyı tahkimatı), Çankırı, Burdur (yol inşaatı) ve Balıkesir’de (yol inşaatı) halen devam eden projeleriyle hizmetlerini sürdürüyor.

Bayburt İnşaat geniş araç cinsi ve sayısı, uzman çalışan kadrosuyla sektöründe sözü geçen firmalar arasında olabilmenin gururunu taşıyor.

Bayburt İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Işık Sk. No : 20 06570 Tandoğan / ANKARABayburt İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayburt İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bayburt İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ismail erkan dedi ki:

    Yol işinde, baraj inşaatlarında tecrübeli dekapaj işinde deneyimli makine konusunda 22 sene tecrübeli biriyim. Sorumluluk alabilen sorumluluğunu taşıyabilen biriyim. Firmanızda çalışmak isterim.

  2. yalçın yilmaz dedi ki:

    16 yıllık loder kepçe operatörüyüm, ehliyetim var. Yurt dışında çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ